Oyun Haberleri

Sony God Of War Oyununu Çıkarıyor! Son Dakika!

Sony şu sıralar bazı duyumlarla gündeme geliyor. State of Play etkinliğinde yeni God of War oyununu açıklayacak. Moore’s Law Is Dead isimli YouTube kanalının iddialarına göre önümüzdeki ay açıklanacak olan serinin yeni oyunu, 2021’in sonbaharında piyasaya sürülecek.

Haliyle bu konuyla ilgili yapılan çalışmalarda marka bazlı ilerlemeler de hepimizi etkiliyor gibi görünüyor. Bu yüzden de kendinize dair seçeneklerin ve beklentilerin tamamını ön plana çıkarabilir ve detayların tamamını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk kez 2005 yılında PlayStation 2 için piyasaya sürülen God of War, ardından gelen devam oyunlarıyla milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanarak en başarılı PlayStation yapımlarından biri oldu. Öyle ki serinin 2018 yılında çıkan son oyunu, 1 yıl içerisinde 10 milyondan fazla kopya satarak en hızlı satan PS4 özel oyunları arasındaki yerini aldı.

Tahmin edeceğiniz üzere gerek serinin milyonlarca hayrana sahip olması gerekse Sony’ye milyon dolarlar kazandırması, serinin devam edeceğinin en büyük sinyallerinden biri olarak görülüyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı