Teknoloji Haberleri

Samsung İşlemci Piyasasına Giriyor! İşler Ciddi!

Samsung yeni bir kaynağa göre Windows PC ler için bir işlemci yapısı üretecek. Exynos 1000 olarak ön plana çıkan bu işlemciler, yeni nesil bilgisayar yapısı ile karşımıza çıkıyor. Bu konuya dair en etkili ve en yenilikçi çalışmalar ile ilgili bir beklentiyi organize edebiliyor ve inceleyebiliyoruz. Profesyonel bir yapıda karşımıza çıkarılan bütün çalışmalar ve seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Samsung, son amiral gemisi telefonu Galaxy S20 ailesinde, Exynos 990 işlemcileri tercih etti. Yapılan performans testleri ise bu işlemcilerin, Qualcomm ve Apple tarafından üretilen rakiplerinden biraz daha güçsüz olduğunu ortaya koydu. Hatta Samsung hayranları, bir kampanya başlattılar ve Samsung’un bu işlemcileri artık terk etmesi gerektiğini ifade ettiler.

Samsung yeni işlemciyle çok iddialı olabilir!

Bununla birlikte Samsung’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Güney Koreli teknoloji devi, akıllı telefonlarında kullanılmaması istenen Exynos işlemcileri Windows PC’ler için kullanılabilir hale getirmeyi planlıyor.

Daha önce pek çok isabetli sızıntı gerçekleştirmiş olan MauriQHD, Twitter’daki son paylaşımı ile Samsung’un Windows PC’ler için Exynos işlemciler geliştirmeye başladığını açıkladı. MauriQHD’nin iddialarına göre bu işlemciler Exynos 1000 serisi olarak karşımıza gelecek.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı