Sosyal Medya Haberleri

Donalr Trump Facebook ve Instagram’da Tiktok Karşıtı Reklam Yayınladı!

ABD tarafından ön plana çıkarılan TikTok karşıtı çalışmalar, son dönemde ön plana çıkarılıyor ve herkes için bir seçenek sunuluyor.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, bugüne kadar yaptığı birçok şeyle ve aldığı birçok kararla gündeme oturmayı başarmıştı. ABD Başkanı, bu kez Çinli sosyal medya uygulaması TikTok karşıtı bir reklamla gündeme geldi. Donald Trump’ın resmi hesabından yapılan reklam kampanyasında Trump, TikTok karşıtı ifadelere yer verdi.

Donald Trump’ın ‘TRUMP MAKE AMERICA GREAT AGAIN COMMITTEE’ tarafından verilen reklam, ABD’de hem Facebook kullanıcılarının hem de Instagram kullanıcılarının karşısına çıkmaya başladı. Reklamda kullanıcılara ‘TikTok sizi gözetliyor’ başlıklı bir görsel gösterildi.

Reklam metninde insanlara bir soru cevap sunan Trump, bu süreçle ilgili farklı bir çalışma yapıyor ve yasaklanmasını isteyip istemediklerini insanlara soruyor.

Bu anket için kişilerin telefon numaralarını yazması isteniyor. Bununla birlikte bilimsel olarak da seçenek sağlayacak olan bu anket için kişisel bilgilerin istenmesi bir sorun yaratabiliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı