Mobil

Xiaomi Mi Mix 2020 Kafaları Karıştırıyor!

Xiaomi ile ilgili olarak organize edilen ve karşımıza çıkarılan pek çok seçenek adına yeni duyurular yapılıyor. Xiaomi bir patente dayanarak organize edilen bu yeni görseller, cihazın 2020 Mix yapısını ortaya çıkaracak türden oluyor. Oluşturulan bir tasarıma göre karşımıza çıkarılan bu modele bakarsanız, telefonun aslında biraz daha farklı bir yapıda sunulduğunu görebileceksiniz.

Sizinle ilgili organize edilen birbirinden farklı çalışmaları ve dengeleri organize eden marka bazlı yaklaşımlar için, söz konusu tasarımı ortaya çıkaran marka, aslında biraz daha konsept tasarımlarla duyurulacaktır. Xiaomi üzerinde çalıştığı söylenilen yeni telefon için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve çözümleri de bu süreçlerde organize edin.

2020 Mi Mix tasarımı şu şekilde:

Yukarıda yer alan görsellere bakarsanız cihazın tasarımı ile ilgili seçeneklerini de keyifli bir şekilde ön plana çıkarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefonların tasarım bazlı yaklaşımını kullanmak adına geniş bir çerçeve ile isteklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ön kamera dışında yerleşmiş olan bütün bu seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı