Oyun Haberleri

Project xCloud Abonelik Ücreti Açıklandı!

İnsanların dijital dünyaya dair ön plana çıkardığı, karşımızda yer alan çalışmalarla büyüyen ve daha farklı, daha estetik şekillerde bizlere sunulan seçenekleri için, yeni oyun dünyası haberleri karşımıza çıkmaya devam ediyor. Microsoft tarafından duyurulan bir oyun hizmeti olan Project xCloud için, çok farklı fiyatlar tahmin ediliyordu. 100 üzerinde oyun seçeneği sunan bu panel için sürekli yeni oyun eklenecek diyebiliriz.

Xbox Blog üzerinde yeni bir makale yayınlayarak çalışmalarını sürdüren Microsoft, Google ile ilgili olarak Stadia ve Nvidia çalışması yapıyor ve bu sürece dair oldukça geniş bir çözüm üzerinde duruyor. Bizimle ilgili olarak Eylül ayına kadar bekleyeceğimizi söyleyen yeni duyurular, hepimizle ilgili seçenekleri ve çözümleri de ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

Project xCloud oyun aboneliği ücretleri!

Oyunla ilgili sürekli yeni ücretler merak ediliyor.

Bazı ciddi sızıntılara göre PlayStation 5’in Türkiye fiyatı 7.999 TL olacak ve iyi bir oyuncu bilgisayarı satın almak da ondan çok daha ucuza mâl olmuyor. Bu nedenle bulut oyun servislerinin PS5 ya da oyuncu PC’si alamayan oyunseverler için iyi bir alternatif olacağını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte aylık 15 dolarlık (yaklaşık 100 TL) abonelik ücreti, mevcut şartlarda servislerin erişilebilirlik seviyesini düşürebilir. Microsoft’un Xbox Game Pass erişimi olmayan daha uygun fiyatlı paketler sunması, daha fazla oyunseverin servise abone olmasını sağlayabilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı