Mobil

Oyuncu Telefonu Olarak Çok Güçlü Bir Ürün Geliyor!

Lenovo, güncel tasarımları ile ön plana çıkacak çok iyi bir telefonla geldiğini iddia ediyor. Akıllı telefon tutkunları, bir süredir Lenovo’yu yakından takip ediyorlar. Çünkü şirket, uzunca zamandır yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bir oyuncu telefonu olarak karşımıza çıkacak bu akıllı telefon “Legion Pro” olarak isimlendiriliyor. Lenovo şimdi, yeni akıllı telefonu ile ilgili yaptığı paylaşımlarla Legion Pro’nun nasıl görüneceğini ortaya koydu. Yapılan paylaşımlar, telefondaki önemli bir detayı açıkça gösteriyor.

Lenovo’nun Weibo hesabından yapılan bir paylaşımda, 22 Temmuz’da duyurulacağı ifade edilen Legion Pro’nun tasarımına ve bazı özelliklerine yer verildi. Yetkililer tarafından doğrulanan özellikler, Lenovo Legion Pro’nun tam bir oyun canavarı olacağını açıkça gösteriyor. Dilerseniz hemen, Lenovo Legion’un tasarımına ve teknik özelliklerine yakından bakalım.

İşte telefonun fotoğrafları ve tasarımlar!

Görsellere göre Lenovo, Legion Pro ile ilgili yatay ve dikey tasarımlar sunuyor. Bu tasarımlar hepimizi ön plana çıkarıyor ve seçenekler de bu sayede büyümüş oluyor.

Ayrıca Lenovo Legion Pro, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 Plus işlemcisinden alacak. Mobil oyunseverler, Legion Pro’nun sahip olacağı 90 watt hızlı şarj desteği ile oyun keyiflerine ara vermek durumunda kalmayacaklar.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı