İnternet

Artık Videolu Alışveriş Geliyor! Hemen Tıklayın!

Videolu alışveriş konusunda çalışmalar yapan Google, kendine has bir yapıda ilerleme sunuyor. Yeni bir girişimle ön plana çıkacak olan bu süreçler güçlü bir duyuru ile karşımıza çıkıyor ve hepimizi etkiliyor diyebiliriz. Aşama aşama değişen ve büyüyen bir yabancılık yapısı ile birlikte Google kendi Ar-Ge çalışmasını ön plana çıkarıyor ve mantıklı bir yapıda videolu alışveriş sürecini ön plana çıkarıyor.

Google bugün yeni bir Ar-Ge merkezi üzerinde bir proje yaptı. Projeye göre 90 saniyeden kısa bir süre içerisinde ürün tanıtımı yapılacak ve videolu olarak anlatılacak ürünler. Bu sayede satışlar yapılacak.

Bu konuda ürünlerin anlatılması ve ilerlemesi de kendi içinde değişmiş olacak diyebiliriz. Detaylı ve hızlı bir çalışma ile kendinizle ilgili bütün seçenekleri görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz diyebiliriz.

Bu hizmetin sosyal medya ile e-ticareti bir araya getirdiğini ifade eden Poojary, kullanıcıların Instagram gibi sosyal medya platformlarında herhangi bir şey gördüklerini, bununla ilgili detaylı bilgiyi almak için YouTube’a gittiklerini ve ardından da eğer beğenirlerse e-ticaret platformları üzerinden bu ürünü satın aldıklarını söylüyor. İşte Shoploop, tüm bu sürecin kısalmasını sağlıyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı