Mobil

Yurt Dışından Gelen iPhone’ları Kayıtsız Çalıştıran Aparat!

Akıllı telefon piyasası oldukça güçlü bir piyasa. Bu piyasa hepimiz için denge ve profesyonellik istiyor. Hayata karşı bakışımız ve beklentimiz sürekli değişse dahi, insanların isteklerine cevap verebilecek bir durumda olabiliyoruz. Peki ama dolar kuru ile karşımıza çıkan çalışmalar içerisinde çevirildiği zaman, iPhone fiyatları ne kadar oluyor? Oldukça yüksek oluyor. Hatta hemen hemen herkesin bütçesi şaşıyor diyebiliriz.

Telefonunuzu kaydettirmediğiniz durumda telefon, kendisine takılan SIM kartı okumuyor ve bu nedenle telefonu yalnızca SIM kartsız mini bir tablet olarak kullanabiliyorsunuz. Tabii uzun bir süredir içerisine hat takılabilen tabletlerin de bulunduğunu varsayarsak hatsız bir mini tablet olduğunu da belirtelim.

Yurt dışından aldığınız bir telefonu ülkemizde kullanmak istiyorsanız telefonun IMEI kaydını yapmanız gerekiyor ki bu da 1.838 TL’lik bir ek ücret olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi de bu paranın pahalı olduğunu düşündüğü için farklı yolları tercih edebiliyor.

Tam da bu noktada ortaya çıkan 180-200 TL arasındaki bir aparat, telefonu IMEI kayıtsız bir şekilde aramalara açabileceğini iddia ediyor. Bu konu aslında ön plana çıkarılan bir çalışma ile karşımızda yer alıyor. Profesyonel ve estetik bir dilde ilerleyen ve büyüyen bütün seçenekler konusunda kişisel çalışmalar oluşacak ve büyümeye devam edecek.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı