İnternet

Sosyal Medyada Böbreğini Satışa Koyana Ceza!

Olay Samsun’da geçiyor. Bir vatandaş sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla ilgi çekti ve hemen yakalandı! Sosyal medya üzerinde böbreğini satışa çıkardığını açıklayan kişi, kolluk kuvvetlerinin olaya el atmasıyla birlikte yakalandı. E Ticaret sitelerinin son dönemlerde farklı durumlara sahne olması konusu, özellikle duyusal konularda kişileri tedirgin etmişti.

İnternetin popüler şakalarından bir tanesi gerçek oldu. Daha çok aşırı seviyede pahalı olan bir ürün satışa çıktığımızda gördüğümüz bu şakada bazı mizahşörler, ödeme yöntemlerinin arasına böbrek seçeneğini de ekliyorlar. İşte bu durum, Samsun’da gerçek oldu. Bir vatandaş, böbreğini internet üzerinden satışa çıkardığını açıkladı.

Samsun’un Canik ilçesinde yaşamını sürdüren A.K. isimli vatandaş, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda “satılık böbrek var” ibaresine yer veriliyordu ve A.K., bu ilanın altına kendi telefon numarasını koymuştu. Ancak bu durum, Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü‘ne bağlı birimlerin gözünden kaçmadı. 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı