Teknoloji Haberleri

Oppo 125W Kablolu ve 65W Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı Yaptı!

Kablolu ve kablosuz şarj cihazları teknolojisinde OPPO şu sıralar oldukça ileri gidiyor ve yeni nesil ürünleri de kendine göre ön plana çıkarıyor. Oppo akıllı telefonlarla ilgili adeta geniş bir skalada işlem yapıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun alt markalarından biri olan IQOO’nun yalnızca iki gün önce 120W’lık hızlı şarj teknolojisi Flash Charge’ı tanıtmasının ardından bugün de bir diğer Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, 125W hızlı şarj teknolojisini tanıttı.

Hızlı şarj cihazı!

Üstelik Oppo, yeni hızlı şarj teknolojisinin yanında 65W AirVOOC kablosuz şarj, 50W mini SuperVOOC ve 110W mini hızlı şarj cihazlarını da gün yüzüne çıkardı.

Oppo tarafından yapılan açıklamalara göre 125W’lık hızlı şarj teknolojisi, 4.000 mAh’lik bir bataryayı 5 dakikada yüzde 41, 20 dakikada ise tamamen doldurabiliyor. Çoğu amiral gemisi telefonun kablolu hızlı şarj kapasitesinden daha yüksek bir kapasite sunan 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj cihazı ise yine 4.000 mAh’lik bir bataryayı 30 dakikada tamamen şarj edebiliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı