İnceleme

Teknolojik Ford Puma Türkiye’de! İşte En Ucuz Fiyatlar!

Ford, özellikle SUV modeli Puma ile Türkiye üzerinde çok ilgi çekti ve pek çok müşterisini buradan buldu. Marka bazlı olarak ön plana çıkarılacak olan her bir seçenek ve beklenti adına şirketin kendi içeriğine ulaşması büyük bir emek. Ford, şirket olarak gerek ticari gerek ise günlük kullanımlar için tasarlanan araçlarla her zaman ilgi çeken bir marka.

Yeni nesil Puma modelleri için SUV tasarımları çok ilgi çektiğinden dolayı, marka bazlı yaklaşımları da kendi içinde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Tüketiciler için son yıllarda olmazsa olmaz modellerden olan Ford Kuga ürünüyle SUV deneyimi sunuyordu. Lakin Puma biraz daha popüler olmak istiyor ve tasarımını da buna göre ön plana çıkarmış görünüyor!

İşte Ford Puma ve tasarımı!

Hem sportif hem de geniş bir kasa yapısı sunan bu araç için oldukça etkileyici bir tasarım diyebiliriz. En küçük detayları bile düşünen Ford ArGe ekibi, dış tasarımdaki şıklığı da iç tasarım kadar yakından ön plana çıkarıyor diyebiliriz. Konforlu yaşam konusunda ön plana çıkarılan ve 456 litrelik en iyi bagaj hacmi ile iddialı bir şekil sunan marka, gerçekten teknoloji severleri de ön plana çıkarıyor. Çünkü aracın içi teknoloji dolu!

Ford, pek çok tüketicinin ilgisini çekmeyi başaracak yeni SUV modelinin fiyatı ile detaylı bir açıklama yapmadı. Ancak bu araca sahip olmak isteyen tüketicilerin giriş seviye bir Puma için 192.500 TL’yi gözden çıkarmaları gerekiyor. Ford’un yeni SUV modelinin ne kadar başarılı olabileceğini ise zaman gösterecek. Ford puma marka bazlı ilerleyişini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı