Yazılım

Yeni Bilgisayar Alanlara Çağrı! FreeDOS yerine Orjinal Windows Tercih Edin!

Evde kaldığımız bu süreçte zaten hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan bilgisayarlara duyduğumuz ihtiyaç, uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma gibi nedenlerle daha da arttı. Öğrenciler, eğitim hayatları için bilgisayarları daha çok kullanırken çalışan insanlar da home office kültürünün benimsenmesiyle birlikte bilgisayar kullanımını artırdılar. Peki eğer yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorsak neden FreeDOS yerine orijinal Windows 10’u tercih etmeliyiz?

İçerisinde bulunduğumuz süreç nedeniyle insanlar, artık evlerinden çalışmaya ve eğitim almaya başladılar. Bazı yetkili teknoloji marketleri, sattıkları bilgisayarlarda orijinal Windows 10 lisansı sunuyorlar. Bu sayede kullanıcılar, yeni bir bilgisayar alıp çalıştırdıklarında orijinal Windows 10 kullanmaya başlıyorlar.

Yeni Windows 10 alabilirsiniz her zaman!

Ancak bazı satıcılar, fiyatı düşürebilmek için“FreeDOS” olarak nitelendirilen bilgisayarlar satıyorlar. Bu tür FreeDOS bilgisayarlar, herhangi bir işletim sistemine sahip olmuyor.

FreeDOS bilgisayarlar, orijinal Windows 10 lisansı olan bilgisayarlara göre daha uygun fiyatlarda satılıyor. Ancak bu durum, çoğu zaman kara geçmek istenirken istenilen olmuyor. Kimi kullanıcılar, korsan yazılımlara yöneliyorlar ve korsan yazılımlar, tüketiciler için daha fazla problemin kapısını aralıyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı