Oyun Haberleri

Watch Dogs Legion Sistem Gereksinimleri Çok Yüksek Olabilir!

Digital Foundry tarafından güncel olarak aktarılan bilgilere göre Ubisoft tarafından çıkarılacak olan Watch Dogs Legion için önizleme sürümünde kalite sınırı 1080P olarak 30FPS seviyesine çekilmiş durumda ve bu seviyeye göre oyun optimizasyonu sorunlu gibi görülüyor.

Dün gece heyecanı iyice artıran bir Watch Dogs Legion fragmanı yayınlayan Ubisoft, heyecanı iyice tırmandırdı. Çünkü sinematik bir fragman yayınladı ve oyunda neler beklediğimizi gördük. Haliyle fragmanda en çok merak edilen bir soru cevapsız kaldı. O da optimizasyon olarak karşımıza çıkıyor.

Bazı tahminler Watch Dogs Legion’ın minimum ayarlarda oynamak için en düşük ekran kartının Geforce GTX 950 olacağını söylüyor. Tabi bu tam olarak net değilmiş. Çünkü Digital Foundry şirketine göre sanıldığından çok daha düşük bir minimum gereksinim olacak gibi görünüyor.

Önizleme sürümü için 1080p çözünürlük sınırı koymuş. Bu da oyunun en güçlü ekran kartı ile birlikte dahi sınırları aşıp oyunu maksimum kalitede görüntüleme sorunu yaratıyor.

Ubisoft tarafından bu kalite kısıtlaması, Watch Dogs Legion için yeteri kadar optimize edilmediğini gösteriyor. En azından şu an için çok güçlü sistemlere ihtiyaç duyulduğu anlamına geliyor bu durum. Bakalım gelişmeler nasıl ilerleyecek!

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı