Mobil

iPhone 12 Bataryaları iPhone 11 Bataryalarından Küçük Olacak!

iPhone ile ilgili gelişmeleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi marka bazlı gelişimlerde herkes için önemli bir yenilik ve yapı sunuyoruz.

Apple’ın eylül ayında gerçekleştireceği lansman etkinliği ile birlikte tarihinde ilk defa tek seferde dört iPhone modeli tanıtması bekleniyor ve cihazların özellikleriyle ilgili sızıntılar şimdiden cihazlarla ilgili merakı artırmayı başarmış durumda.

Apple’ın yeni iPhone 12 ailesinde Apple A14 işlemcileri kullanacağını tahmin etmek zor değil. Ayrıca iPhone 12’nin 5,4 inçlik bir model, 6,1 inçlik iki model ve 6,7 inçlik bir model olmak üzere toplam 4 modelden oluşacağı da Apple’a yakın kaynaklarca doğrulanmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir sızıntı, iPhone 12 modellerinin RAM kapasitelerini ortaya çıkarmıştı ve yeni iPhone’ların ‘Pro’ olmayan modellerde bellek kapasitesiyle üzeceğini göstermişti. Ancak görünen o ki Apple, iPhone 12 modellerinin batarya kapasitesiyle de epey hayal kırıklığı yaratacak.

MySmartPrice tarafından Güney Kore’nin Safety Korea, Çin’in 3C ve Danimarka’nın UL Demko kurumlarında keşfedilen sertifikalar, iPhone 12 ailesinin en küçük modelinden en büyüğüne batarya kapasitesini ortaya çıkarıyor. Eğer söz konusu sertifikalar doğruysa iPhone 12 ailesi, batarya kapasitesi konusunda iPhone 11 ailesinin gerisinde kalacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı