Sosyal Medya Haberleri

Youtube Bir Video Etkinliği İle Gününüzü Anlatmanızı İstiyor!

2010 senesinde bir etkinlik yapıp kullanıcılardan günlerini anlatmasını istemişti Youtube. Bu sefer yine aynı etkinliği hazırlıyor ve 10 sene sonra ön plana çıkarıyor bu durumu. Güncel olarak organize edilen ve her bir seçenek ile karşımıza çıkarılan çalışmalar için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Youtube Life İn A Day isimli etkinliğinde herkese göre bir çalışma sunuyor ve bu çalışmalar için çok daha aktif bir yol seçiyor. Bu yüzden yapılacak olan bütün seçenekleri kullanabiliyor ve etkinliğe çok daha hızlı katılabilirsiniz. 10 sene öncesi için düzenlenen bu etkinlik, 2020 yılında tekrar düzenlenecek ve aradaki fark üzerine çalışmalar yapılacak.

Etkinliğe nasıl katılırsınız?

YouTube’un Life in a Day etkinliğine katılmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit. Ancak dikkat edeceğiniz tek şey videoyu ne zaman çekeceğiniz olmalıdır. Zira YouTube, bu etkinlik için tek bir gün belirledi. Etkinliğe katılmak isteyen herkes 25 Temmuz tarihinde kamera veya akıllı telefonlarını kullanarak bir günlerini kayıt altına alabilirler.

Video içerisinde ne yapacağınız, nasıl bir akış izleyeceğiniz, neleri göstereceğiniz ya da neleri anlatacağınız gibi şeyler tamamen size kalmış. Ancak YouTube, özellikle dört sorunun cevabını video içinde almak istiyor:

  • Neleri seversiniz?
  • Nelerden korkarsınız?
  • Neleri değiştirmek istersiniz?
  • Ne anlatmak istersiniz?

Yukarıdaki sorulara ek olarak, aşağıda bu konuyla ilgili bir video var. En azından fikir verebilir.

Bu videoya ek olarak, 2010 senesinde oluşturulan videoya da aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sürece dair organize edilen her bir yenilik için kendinize göre bir sürece ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı