İnternet

Online kazanç Para loto

Ülkemizde yeni aktifleşen şans oyunlarından biri olan para loto eskiden bildiğimiz ve herkesin çok aktif oynadığı bir oyun olan süper lotonun yeni adıdır.

Para loto oyunu  kullanıcılar tarafından çok merak edilip araştırılan bir oyundur. Bu ve bunun daha bir çok loto oyunları artık internet ortamında oynanmaktadır. Para loto oyunu devrettiği büyük ikramiyelerle insanları kendine daha çok yakınlaştırıyor. Haftanın Perşembe günleri ikramiye dağıtan süper loto sanal oyun bayilerinde para loto olarak anılıyor. Peki bu para loto nedir ? Nasıl oynanır ? Nerelerde oynanır ? Birlikte inceleyelim.

Para Loto Nedir

Para loto içlerinde 1-54 arası sayı bulunan kümelerin içinden çekilişle belirlenecek olan 6,5,4,3 adet rakamı doğru tahmin etmeye çalışarak oynanır. Para lotoyu internet üzerindeki kolonlardan numara seçerek yada bayilerden hazır kupon ve kolonlar alarak oynayabilirsiniz. Para loto oynanılan kuponların bedelleri 2 TL dir. Para lotoyu göre tutturduğunuz sayı rakamına göre ikramiye havuzunda belirlenen tutarlara göre ödemeler yapılır. Ödemeler kişilerin kendi şahıslarına ait banka hesaplarına aktarılır. Para loto oynadığınız zaman ikramiye kazanma durumunuzda ikramiye tutarında vergi kesintisi olmaz. İddia ve şans oyunları severlerin para lotoyu tercih etmelerindeki çok büyük bir etkendir bu.

Para loto nasıl oynanır?

Para loto kuponlardaki 1-54 arası rakamların içinde 6 tane rakamın seçilmesiyle oynanır. Ve bu oynanan kolondan 6 bilen ,5 bilen ,4 bilen ,3 bilen ayrı ayrı miktarlarda ikramiye kazanırlar. Para loto çekilişleri  haftanın Perşembe günleri saat 21.15 te yapılır. Para loto oyununu çekiliş bittikten sonra 00.00dan itibaren diğer çekiliş gününün 2 saat öncesine kadar istediğiniz zaman aralığında ve istediğiniz günde oynayabilirsiniz. Para loto kuponların da milli piyango idaresinin belirlediği kurallar çerçevesinde hiç bir şekilde bu kuponlarla iade ve iptal işlemleri yapılmamaktadır. 20.000 TL’nin altında kalan kazandığınız ikramiyeler kuponu oynadığımız sayfadaki hesabınıza yatırılır. Yatırılan parayı istediğiniz zaman istediğiniz banka hesabınıza geçirebilirsiniz. Kazandığınız tutar eğer 20.000 TL’nin üzerindeyse bu sefer milli piyango idaresinin kuralları çerçevesinde belirli prosedürler uygulanır. İkramiye tutturan kişi milli piyango idaresi ve masak tarafından belirlenen kurallar gereğince üye ikramiye ödeme formunu doldurur ve kuponu oynadığı sanal sayfaya ulaştırır. Kupon sayfa tarafından Galatasaray-İstanbul milli piyango dairesine gönderilir. Ve kupon orada onaylatılır. Yaklaşık 2 gün sonra kolan kazancı ikramiyeyi kazananan kişinin  banka hesabına geçer.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı