Mobil

iPhone ve iPad’lerde Sebepsiz Bir Çöküş Başladı!

iOs işletim sistemi ile ilgili olarak Facebook kaynaklı bir çalışma yapılıyor ve sorunların ardı arkası kesilmiyor. Herkes için özel ve hızlı bir yöntem olarak organize edilecek olan bu çalışmalar için size dair geniş bir yöntem ve fırsat uyguluyoruz.

Profesyonel çalışmalar ve ayrıntılı seçenekler adına tek bir tıklama işlemi işinizi görecektir. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu konuya dair güncel bilgilere göz atmaya başlayın.

Bugün öğlen saatlerinden sonra karşılaşılan bu sorun nedeniyle çökme sorunu yaşayan uygulamalar arasında Spotify, Getir gibi uygulamalar yer alıyor. Herhangi bir hata çıkmamasına rağmen açılmayan uygulamalar, ancak 6 – 7 kez denendikten sonra çalışıyor.

Çökme sebebi Facebook kaynaklı!

Söz konusu çökme sebeplerine bakarsak, FB SDK Core Kit olarak bir kütüphane sebebiyle bu çökmelerin yaşandığı açıklandı. Türkiye dışında dünyanın pek çok yerinde karşılaşılan hatanın ne zaman çözüleceği tam olarak bilinmiyor! Facebook bu konuda yakında bir güncelleme yayınlayacak ve çökme sorununu çözüme kavuşturacak.

Apple kullanıcıları, şu sıralar iPhone’lara gelecek yeni işletim sistemi iOS 14’ü test etmeye başladı. Açık betası yayınlanan yeni işletim sisteminde widgetlar başta olmak üzere pek çok yeni özellik bulunuyor. Apple, açık betası yayınlanan iOS 14’ün geliştirici beta 2 sürümünün yayında olduğunu söyledi. Şirket, iOS 14 dışında tabletlerde kullanılan işletim sistemi iPadOS 14’ün de açık betasını yayınladığını duyurdu.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. iPhone telefonlar alınıp kullanılacak telefonlar asla değildir ..CASUS YAZILIMLAR var içeriğin de .Abd karşıtı kişiler sakın sakın kullanmayın dinleniyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı