BilgisayarGüvenlikMobilYazılım

Easy Voice Recorder Pro Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Easy Voice Recorder Pro sayesinde daha iyi bir ses kayıt deneyimi yaşayacaksınız. Programın detayları haberimizde.

Teknolojinin artmasıyla beraber ortaya çıkan ses kayıt uygulamaları, kullanıcılar için iş hayatında oldukça destek olabiliyor. İş kolaylaştırma adına önemli bir rol oynayan bu uygulamalar, sadece iş değil aynı zamanda eğlence açısından da destek sunuyor.
Genellikle cihazlarda ses kayıt uygulamaları entegre şekilde gelse bile, birçok kullanıcı farklı türden mobil uygulamalarını deneme amaçlı kullanarak ses kaydı alabiliyor. Farklı türden mobil uygulama kullanmayı düşünen kişilerin karşısına ise Easy Voice Recorder Pro adı altında güzel bir mobil uygulama çıkıyor.
Öyleyse bu uygulamanın özellikleri nelerdir? Neler sunar? Detaylı şekilde inceleyelim.

Easy Voice Recorder Pro

Easy Voice Recorder Pro Özellikleri

Digipom firması aracılığıyla geliştirilen ses kayıt uygulaması Easy Voice Recorder Pro özellikleri sayesinde her kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Son zamanların en fazla kullanılan ve popüler uygulaması olan bu uygulama, basit bir şekilde ses kaydı yapmasının yanı sıra yapılan ses kayıtlarının başkalarıyla paylaşmaya izin veriyor. Şimdi bu kaliteli uygulamanın diğer özelliklerine hep birlikte bakalım.

Kolay Ses Kaydı
Digipom firması üzerinden kullanıcılara sunulan bu güzel mobil uygulama ile herkes istediği kadar kolayca yüksek kalite ses kaydı gerçekleştirebilirler. Ayrıca ses kayıtları bulut uygulaması üzerinden paylaşılabiliyor.

Easy Voice Recorder Pro Uygulaması

Ses Kaydı Düzenleme

Uygulamanın bünyesinde bulunan özellikler aracılığıyla önceden yapılan ses kayıtları kolayca düzenlenebiliyor. Kayıt edilen sese başka sesler verme ve ses kayıtlarını kırpma gibi daha pek çok özelliği sunarak eğlenceli dakikalar yaşanmasını sağlıyor. Üstelik uygulama ile kayıt edilen seslerin seviyeleri düzenlenebildiği gibi özel ses efektleri de konulabiliyor.

Yüksek Kaliteli Ses Kaydı
Uygulamayı kullanarak yapacağınız her ses kaydını yüksek kalite çerçevesinde kayıt edebiliyorsunuz. Kayıt edilen sesler MP4 ve PCM olarak SD kartı içerisine kolaylıkla yüklenebildiği gibi istediğiniz zaman dinleyebiliyorsunuz.

Diğer Önemli Özellikleri
Bu kaliteli uygulama ayrıca akıllı saat ile birlikte entegre şekilde çalışabiliyor. Android Wear desteği bulunan bir akıllı saat ile beraber kolayca ses kaydı yapılabiliyor. Alınan ses kayıtları mail veya bulut servisi kullanarak paylaşılabiliyor.

Easy Voice Recorder Pro Uygulaması Özellikleri

Easy Voice Recorder Pro Fiyatı

Digipom aracılığıyla geliştirilip kullanıcılar için hizmete sunulan uygulama Easy Vioce Recorder Pro fiyatı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Android ve iOS kullanıcıları için sunulan mobil uygulama, 10 TL fiyata sahiplik ediyor. Mobil ses kayıt uygulamasını indirmek ve tecrübe edinmek isteyen kişiler Google Play ve AppStore kullanarak ulaşabilirler.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı