Oyun Haberleri

Crysis Remastered Nintendo İçin Yolda!

Geçtiğimiz günlerde bütün platformlar için ertelenme kararı alınan Crysis Remastered için yeni bir gelişme yaşandı. 23 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan Crysis için yeni görseller ve teknik gelişmeler yapıldı.

Bu oyunun seri olarak oldukça geniş bir dilde ön plana çıkarılması adına sizler için de güncel bir çalışma sunuyoruz. Bu yüzden gecikmeyin ve çözümleri de kendi içinde organize etmeye başlayın. Alternatif seçenekler adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlara da bu süreçlerde erişin.

2007 senesinde karşımıza çıkan bu seri oldukça uzun bir süredir görünmüyordu. Hem hikaye hem de görsel olarak zamanının ötesinde bir oyun olan Crysis, hala sevenleri tarafından oynanıyor ve çok seviliyor. Bu oyuna dair güncel seçenekleri kendinize göre kullanabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz.

Oyun Nintendo Switch için geleceği tarih net!

Oyun online olarak geleceği tarihi belirledi ve 2007 senesinde bu konuya ilişkin bir çalışma yürütüldüğü söylendi. Bu yüzden de güncel beklentiler adına ay sonunda çıkacak olan oyun için, fragman sebebiyle erteleme yapılmıştı. Grafiklerini beğenmeyen kitle, haliyle eski grafiklerden bir farkı olmadığını söyledi. Oyunun grafikleri de zaten eski dönemde dahi güzeldi. Bu yüzden yeni oyunda çok daha iyi şeylerin olması gerekiyor.

Crytek üzerinden gelen sevindirici haberler için geçtiğimiz ay bozulmuş olan sessizlik için, bakalım nasıl bir oyun süreci ile karşılaşacağız? Herkesin merak ettiği güncel oyun seçeneklerine tek bir tıklama ile erişebilir ve kullanmaya başlayabiliriz. Zaman kaybetmeyi nve bütün bu seçenekleri kullanmaya devam edin. Aşama aşama değişen ve ilerleyen her bir çalışma mantığı için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı