Oyun Haberleri

Sony Yeni Açıklama Yaptı! PlayStation 5 Oyun Kutuları Böyle Olacak!

Sony tarafından yapılan gelişmeler ve yenilikler sürekli ön plana çıkarılıyor. Bu yazımızda bizzat Sony bandında yaşanan olaylara değinmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi Sony uzun süredir beklettiği PS5 için yeni bir dizayn geliştirdi. Ama son haberlere göre bu dizayn sadece PS5 için değil, oyun kutuları için de yapılmış. Uzunca bir süredir oyuncuların gündeminde olacak olan bu durumlara dair PS5 kutuları da kendini ön plana çıkaracak şekillere sahip.

Oyunlara dair kutuların nasıl olacağını merak ediyor musunuz? Gelin size kutu içeriklerini sunalım. İki farklı versiyonda satışa sunulacak olan PS5 için optik diskli versiyonu ve digital edition versiyonu olacak. Bunlardan birinde fiziksel oyun almanız gerekecek. Ötekinde ise sanal olarak oyunları satın alabileceksiniz. İnternet üzerinden indirebileceksiniz.

İşte kutular bu şekilde olacak!

PlayStation severler bazı oyunları kendine has bir tarzda arşivcilik mantığı ile ön plana çıkaracak gibi görünüyor. Haliyle de oyunlar fiziksel kutularda dvd yapıları ile satılacak. Bu konuda oyunlardan biri olan Spider-Man için örneğin aşağıda yer alan kutulardan olacak diyebiliriz.

Beyaz fon ile satışa sunulan bu kutular oldukça ilgi çekici olacak gibi görünüyor ve karşımızda yeni detaylar sunmaya devam ediyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve bu süreçleri sizler de rahatlıkla incelemeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı