Yayın akışı

Samsung Yeni Nesil Kablosuz Kulaklığını Tanıttı!

Kablosuz kulaklık konusunda ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmalar var. Kişisel beklentileri kendimizle ilgili olarak ön plana çıkarabilir ve yeni nesil kulaklıklara göz atabilirsiniz. Marka bazında biraz daha iddialı yaklaşımlar sergileyen Samsung, kişisel çalışmalarını da organize edecek türden ilerletiyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şu sıralar hareketli bir sürecin içerisinde. Çünkü şirket, ağustos ayında amiral gemisi yeni telefonu Galaxy Note 20 ailesini tanıtacak. Sadece bununla yetinmeyecek olan şirket, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Watch 3 tanıtımını da yine Galaxy Note 20 ailesi ile birlikte yapacak. Ancak Samsung’un kısa bir süre içerisinde duyurması beklenen başka bir ürün daha var.

Farklı renk seçenekleri ile özel dokunuşlar yapıyor!

Bu ürün, şirketin yeni kablosuz kulaklığı “Galaxy Buds Live”. Samsung, Galaxy Buds ailesi kablosuz kulaklıklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle de Galaxy S20 ailesi ile birlikte duyurulan Galaxy Buds+, sunduğu teknik özelliklerle ön plana çıkmıştı. Birkaç aydırsa Samsung’un yeni bir kablosuz kulaklık geliştirdiği dillendiriyor. Şimdi ortaya çıkan yeni bilgiler, bu kablosuz kulaklıkların tasarımını ve renklerini gözler önüne seriyor.

Kulaklık uçlarına dair önemli bir açı ile çekilen bu görüntüler, kişisel beklentilerle daha da farklı bir hal alıyor diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı