Mobil

iPhone 12 Kutusundan Telefon Hariç Her Şey Çıkıyor!

Telefon tutkunlarının özellikle iPhone severlerin merakla beklediği cihazlardan olan iPhone 12 için kutu içeriği sürekli değişiyor. Bu değişiklik hepimiz için farklı ve hikaye bazlı bir seçenek yaratıyor. Kutu içinde şarj cihazı, kulaklık koymayacağı için bu ürünle ilgili farklı bir çalışma sunuluyor gibi görünüyor. Yeni bir iPhone 12 alınca içerisinde yalnızca bir şarj ve veri aktarım kablosu çıkacak. Bir de kullanma kılavuzu çıkacak.

Bu bir söylenti olarak yayılsa da, en azından iPhone 12 için ilginç tasarım konsepti olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor diyebiliriz. Youtuber tarafından oluşturulan bu süreçle ilgili olarak en azından iPhone 12 kutu konseptini kolaylıkla kullanabilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Sizinle ilgili olarak ön plana çıkarılan ve detayların tamamını yenileyebileceğiniz bir güncelleme ile sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

iPhone 12 içeriği ve kutusu bu şekilde olacak!

Konsept içerisinde iPhone 12’yi açınca karşımıza ilk olarak cihazının bizzat kendisi çıkıyor. Bunun dışında da geriye şarj ve veri aktarım için bir kablo geliyor. Çoğu zaman açıp okunması bile zor olacak bir kullanma kılavuzu da geliyor.

Şirketlerin bazı konularda daha ekonomik kutular çıkarabilmek için parçalardan kıstığını duymuştuk. Ama şarj cihazı olmazsa burada bir gariplik olur değil mi? Fiyat noktasında nasıl bir kolaylık sunulacak ya da içerikte neler olacak henüz net bilgimiz yok!

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı