Bilgisayar

Windows 10 Sürümlerinden Hangisi Hızlı?

Microsoft tabanlı bir işletim sistemi ailesi olan, yıllardır dünyadaki bilgisayarların kullandığı ve şuan dünyanın %35 ‘inin kullandığı stabil sistemdir. Çoğu insan belkide sadece Windows işletim sistemini biliyor oysaki birçok işletim sistemininde olduğunu hatta daha kolay kullanılışlı olduğunu bilmeli.
Sistem olarak tüm sürümlerinin altyapısı aynı, içinde gelen uygulama ve izinlerde farklılık yaratıyor. Bazı sürümler çoklu kullanıcılara, çoklu görevlere izin verirken bazılarında bu özellikler kapalı, yada gömülü olarak gelen uygulamalar bazı sürümlerde gömülü olarak gelmemekte bazılarında bu uygulamalar olmamakta hatta içinde sadece genel kullanıcı uygulamaları olmakta. Site Bahsetmiş olduğumuz yine Microsoft firmasına bağlı ve Windows alt yapısı ile donatılmıştır.

Windows 10 pro education

Windows’un bu sürümü diğer sürümlerden hem hızlı hemde sürekli güncel olduğu için bilgisayarınız inanılmaz hızlı ve günümüzün tüm isteklerine cevap vermekte. Özellikle oyunlarda, ofis çalışmalarında, grafik tasarımlarında inanılmaz performansı ile göz doldurmakta, fakat tek kötü özelliği sistemi aşırı yormanız sürekli dosya yüklemeniz yavaşlatıyor bu her sistemde oluyor ama bu kadar performansı yüksek olan sistemde olduğunda şaşırtıyor. Bu sistemi öneririm güvenlik, performans, grafik ve uygulama izinleri olarak yüksek derecede tatmin edecektir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı