Mobil

Spotify Spor Yaparken İstediğiniz Listeyi Oluşturma Özelliği!

Spotify son dönemlerde yeni özellikleri ve güncellemeleri ile dikkat çekiyor. Bu düzenlemeler, güncel bir yapıyı kendi içinde ön plana çıkarıyor ve daha etkili, daha yoğun bir çalışma ile organize ediliyor bütün şarkılar. Yeni özellik ile spor yapmak isteyenler için spor yaparken kaliteli podcastler ve müzikler oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz müzik tarzına göre özel listeler oluşturan uygulama, artık kendi yapısı ile özel müzik listeleri oluşturacak. Soundtrack Your Workout ismi ile ön plana çıkarılan bu özellik sayesinde, spor yaparken rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir özellik ön plana çıkarılıyor. Profesyonel bir liste ile kendiniz için en iyi spor müziklerini yapan listeye göz atabiliyorsunuz. Peki bu hizmet nasıl sunuluyor?

Otomatik olarak keyfinize göre podcast ve müzik listesi oluşturma!

Çalma listeleri ile ilgili tek yapmanız gereken şey giriş süreçlerini ön plana çıkarmanız olacaktır. 15 dakika ile 2 saat arasında organize edilen bu çalışma için tek yapmanız gereken spor için aralık vermeniz.

Bu konuya dair geniş çalışmaları ön plana çıkarabilir ve rahatlıkla incelemeye başlayabilirsiniz. Güncellemeden faydalanmak için uygulamanın son sürümünü indirmeniz yeterli olacaktır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı