Güvenlik

E-Tablolar İçin Karanlık Mod Geldi!

Android işletim sistemi için Google tarafından geliştirilen e tablolar versiyonuna karanlık mod geldi. Bu moda göre herkes için önemli bir sürüm özelliği sağlayan firma, kaliteyi ve beklentiyi daha çok kullanıcı deneyimi odaklı olarak ön plana çıkarıyor. Android sürümlerine dair kullanılan yeni uygulamalar herkes için bir kalite seçeneği sağlayacak diyebiliriz.

G Suite uygulamaları olarak güncellenen ve Google Dokumanlar olarak ön plana çıkarılan, Google E Tablolar ile hizmet sunan bu yeni uygulama, slaytlar içinde karanlık mod sağlayarak daha gözü yormayan bir okuma modu sunmuş olacak.

Sevilen bir özellik karanlık mod!

Android 10 ile birlikte pek çok uygulamada karanlık mod gelmişti. Bu modlara ek olarak yenilenen alternatif seçenekler sunan G Suite de yine bunlardan nasibini aldı ve kendine has bir tarzda büyümeye başladı diyebiliriz.

Google G Suite üzerinden sunan bu mod desteğini şimdilik sadece Android için oluşturdu. Yakın bir zamanda tekrar iOs ve masaüstü için bir sunum olup olmayacağını, karanlık sürümün çıkıp çıkmayacağını en azından şimdilik bilmiyoruz. Karanlık mod pek çok kullanıcı için talep edilen önemli bir özellik olduğu için, kesinlikle Google tarafından bu isteğin boş geçirileceğini düşünemeyiz. Yakın bir zamanda bununla ilgili bir yenilik olacağı aşikar bir gerçek. Bakalım kişilerin yorumu ne olacak?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı