Mobil

Xiaomi Mi 11 İçin Tahmin Edemeyeceğiniz Özellikler Açıklandı!

Belki de hepimizin uzun uzun beklediği telefonlardan birisi Xiaomi Mi 11 olmaktadır. Bu cihaz için aslında söyleyecek çok fazla şey var ama tam olarak ürünü tanımadığımız için susuyor idik. Artık ürünün özellikleri ile ilgili yeni detaylar da biraz biraz ortaya çıkınca daha rahat konuşabilecek bir kıvama geldik diyebiliriz. Peki ama nedir bu cihazın özellikleri? Gelin bir de buna göz atalım.

Cihazın özellikleri hem marka olarak hem de teknoloji olarak oldukça geniş bir çalışma mantığı kuruyor. Çünkü bu ürün hem yüzde yüze yakın ekran cam kullanım oranı sunabiliyor. Bu yüzden de beklentiler biraz daha bu oranda. Yani ekranın yüzde yüzünün ekran olması muhtemel diyebiliriz.

Bununla birlikte ekranla ilgili full hd bir OLED ekran olacağı da gayet mümkün görünüyor. Hatta en az olası seçenek diyebiliriz. Oyuncu telefonları hariç genellikle 144 HZ ekran olmadığı için bu ürünle ilgili seçimleri de bu şekilde görebiliriz. Bir diğer büyük iddia da 100X zoom seçeneği oluyor. 150MP kamera ile oldukça iddialı bir çekim özelliği sunması beklenen bu ürün için işler biraz daha önemli ve ciddi görünüyor.

Xiaomi markası Mi 10 ile zaten rengini belli etti ve ortaya koydu bütün gerekli seçenekleri. Bu yüzden de iddialı bir şekilde geldi ve gayet güçlü bir rakip olacağını belli etti diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı