Yayın akışı

Sony Giyilebilir Klima Yaptı! Herkesin İşine Yarayacak!

Sıcakların artması haliyle insanları darlıyor ve insanlar daha serin bir ortamda çalışmak ve zaman geçirmek istiyor. Bu da markaları harekete geçiren bir diğer önemli nokta. Bu dengeyi giyilebilir ürünlere çeviren Sony, parlak bir fikirle atılım yaptı ve giyilebilir klima tasarladı. 4 saatlik kullanım ile oldukça önemli bir ilerleme yaşayan Sony, kişilerin beklentilerine dair de cevaplar veriyor.

2020 Tokyo Olimpiyatlarında ön plana çıkarılacak olan giyilebilir klima için satışlar yapılacak. En azından vaatler bu yönde olduğu için 2020 tokyo olimpiyatlarında insanlar yeni ürünler görmek istiyor. Şuan için giyilebilir klimanın dengesi ve beklentisi kendi içinde önemli bir çalışma yaratırken, ayrıcalıkların tamamını kullanmak ve bunları da ön plana çıkarmak için kavurucu sıcaklıkları beklemeye gerek yok.

Yaz mevsimi genellikle Temmuz ayının da gelmesiyle iyice kendini gösterdi ve kavurucu sıcaklıkların yakışını görmeye başlıyoruz. Serin ve rahat bir şekilde günümüzü geçirebilmemizi sağlayacak olan bu ürün, kullanıcının vücuduna 5 dereceye kadar soğutma yapabiliyor. Bu da vücut ısımız için değişken ve dengeli bir çözüm demek. Hepimiz için güzel ve etkili bir yapıda hizmet veren bu ürün için eminiz ki sizler de kendinize en uygun olanı tercih edeceksiniz.

İşte ürünün video tanıtımı

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı