Mobil

iPhone 12 Tasarımları Belli Oldu! 3D Maketler Yayınandı!

iPhone serisinin 12. ailesinden olan iPhone 12 ile ilgili yeni nesil kamera tasarımı ve içerik çerçevesi tasarımı karşımıza çıkıyor. Bu konuyla ilgili olarak oldukça geniş bir çalışma yapılıyor. 3D maketler ortaya çıkınca nasıl bir iPhone 12 ile karşılaşacağımızı görüyoruz.

2020 model iPhone modellerini görmek için henüz değil ama önümüzde ortalama 3 ay gibi bir süre var. Bu süre ile ilgili olarak henüz net bir simülasyon bulamadıysanız size 3D maketleri sunmak isteriz. 3D maketler gün yüzüne çıkmış iken gelin nasıl bir tasarımla karşılaşacağız ona bakalım. Gerçek boyutlarında sunulan bu ürün için şirketlerin akıllı telefon projeleri de yayınlandı gibi. Çünkü proje bazında çalışma yapan ekip, en azından simülasyon konusuyla bu ürüne ulaştı diyebiliriz.

iPhone 12 oval çerçeveleri bırakıp düz çerçeveye geçecek!

Bu bilgileri inceleyerek iPhone 12 ile ilgili olarak maketi daha net görebiliyoruz. Uzun yıllar sonra keskin tasarım hatlarıyla gündeme gelen bu cihazlar, en küçüğü 5.2 inçlik boyutuyla karşımıza çıkması bekleniyor.

Aşağıdaki videoda konuyla ilgili olarak yeni çıkacak olan cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağını görebilirsiniz. Bu durum en azından size de alternatif bir bilgi sağlayabilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı