İnternet

Google Chrome Batarya Süresini 2 Saat Artıracak!

Chrome tarafından ön plana çıkarılan yeni güncellemede (Chrome 86), Google chrome ile ilgili hız konusunda yeni güncellemeler yapılacak. Bu güncellemelerle birlikte pek çok kişinin batarya süresi artırma işlemi başarılı olmuş olacak. Çünkü Google chrome yoğun elektrik ve ram tüketmekle bilinen bir tarayıcı.

İçeriğinin optimize edilmesi ile ilgili akla gelen pek çok seçenek olsa da, Google chrome hem aktif hem de etkili olarak çalışıyor. Ama tabi güncelleme ile ilgili bazı sıkıntılar olabiliyor. Bu yüzden de yeni güncellemeler hem ram hem de batarya konusunda büyük kolaylıklar sağlamayı vaadediyor. Bu sayede hem batarya konusunda daha az enerji harcayacak, hem de cpu konusunda yormayacak bir yapıda olacak.

Google Chrome 36 dakikaya kadar uzun şarj sağlayacak!

Yeni güncelleme ile gelecek olan özelliğe göre Google Chrome 36 dakikaya kadar uzun bir şarj imkanı sağlayacak diyebiliriz. Etkileyici olan ve güçlü olarak ilerleyen bütün seçenekleri kullanarak sizler de kendinize göre bir seçenek yaratabilir ve detaylardan faydalanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şarj yapısını organize etmeniz olacaktır. Daha rahat, daha etkili ve güçlü bir uygulama sunumu için geç kalmayın ve bu süreçleri ön plana çıkarmaya başlayın. Bu güncellemeler konusunda herkese hitap eden Google, genellikle insanların istediği özellikleri sunmak durumunda kalıyor. Bu da hem kalite hem de beklenti konusunda önemli bir içerik ve icraat demek oluyor. Zaman kaybetmeyin ve sizler de yeni güncelleme için bilgisayarınızın güncellemelerini kontrol edin.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı