Magazin Haberleri

En İyi 7 Netflix Film Önerisi

En iyi Netflix filmleri ne merak ediyorsanız sizler içinderlediğimiz önerilere bakabilirsiniz. Film seçmekte kolaylık yaşamak isteyenler için Netflix film önerisi içeren bir liste hazırladık. Nexflix platformunun oluşturulması ile birlikte televizyon ve sinema dünyasında ki filmler daha çok kitlelere ulaşmıştır. İnternet çağının önemini burada açık bir şekilde görmek mümkündür.

Doğru senaryo ve oyuncu kadrosu ile ses getiren çok sayıda film ve diziye ev sahipliği yapmıştır. İçerisinde yalnızca kendi yapımı olan filmlerde yer alır. Bu filmlerinde başarılı olması ile Netflix sinema dünyasında adının duyulmasına yardımcı oldu.

En İyi Netflix Filmleri

Son zamanların en ses getiren filmlerinin Netflix film önerisi ile oluşturduğumuz filmleri yer alır. Filmler içeriği, oyuncu kadrosu ve izleyici puanlamasına göre seçildi. Her biri beğenilen ve güzel yorumlar alan filmlerden oluşur. Bir filmin dikkat çekmesi ve beğenilmesi için gerekli her şey tamamlanmış. Oyuncu kadrosunun başarısı ve filmlerin konusundaki özgün içerik başarıya ulaşmalarının sebebi olmuştur.

⦁ Diriliş

Netflix film önerisi olarak karşımıza çıkan The Revenant filmi vahşi doğa ile insanın hayatta kalma mücadelesini gözler önüne sermektedir. İnsan yaşamında doğada savunmasız kalmanın zorlukları ve bununla başa çıkarken yaşananlar bulunur. Baş rolünü Leonardo DiCaprio yer almaktadır. Bu vahşi yaşama son derece alışmış ve normal bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Filmin konusunda ki orijinallik ile olay akışı ve örgüsünde ki serilik izleyicilerin beğenisi kazanmasına yardımcı oluyor. Macera yüklü bir film arayanlar için soluksuz heyecanla izleyecekleri bir yapımdır.

⦁ Yeşil Yol

Ceza evindeki mahkumları ve yaşamlarının zorluğunu konu alan Netflix film önerisi arasında Yeşil Yol da yer alır. Ünlü oyuncularının yer aldığı filmin başarısı dilden dile konuşulmuştur. Sinema tarihinin en önemli filmleri arasında gösterilir. Irkçılık ve ayrımcılığın etkisini azaltmayı hedef alan film, izleyenleri bu yönde derinden etkilemiştir.

⦁ Esaretin Bedeli

Karısı ve sevgilisini öldürme suçu ile yargılanan başrolün konusu ile derin duygular ve hisler yaşatan film Netflix film önerisi olarak gösterilir. Cezaevine düşen ve burada başına geleceklerin konu alındığı filmde duygusal içerikler çok fazla yer alır. Masum olduğu halde başına gelen durumlardan dolayı ceza alanların olduğu gösterilmiştir. Filmin sonunda iyi düşünmenin ve iyi insan olmanın her zaman kazandıran bir durum olduğu gösterilir.

⦁ Mad Max Fury Road

Hayal dünyasının zenginliğinden yararlanarak yapılmış ve Netflix film önerisi arasında yer alan en iyi bilimkurgu kategorisine ait bir film olmayı başarmıştır. Ölümsüz Joe ile yaratılan çölün ortasındaki krallığa karşı yapılacak başkaldırının devamında heyecanlı ve zorlu bir mücadele olacaktır. Kadın varlığını küçümseyen ve hapis eden bir harem kurmuş ve bunun sonucunda güçlerini birleştiren kadınlardan oluşan bir savaş başlar. Her kadının bir gücü ve kıvrak zekaya sahip olması ile bu durumdan kurtulurlar. Onların kaçışı kadınların adına bir umut ve yeni bir gelecek demektir. Zorluklara karşı dirençli durmaları ve çabalamalarının sebebi, başka çarelerinin olmamasıdır.

⦁ Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Netflix film önerisi arasında yer alan filmin senaryosunda ki farklılık ve başarılı oyuncular ile yapılması tercih edilen filmler arasında yer almasını sağlar. Doğumundan itibaren farklı bir çocuk olan Benjamin bu hayatı normal yaşayamayacağı anlaşılır. Her şeyi tersten yaşar. Doğduğunda 80 yaşında bir görüntü ve o yaşa ait bir adama ait hastalıklara sahip bir şekilde dünyaya gelir. Zaman geçtikçe Benjaminde gençleşir. Bir gün aşık olur. Sevdiği kadının zaman geçtikçe Benjamin’in bebek olması ve her şeyi unutmasını engellemesine imkan yoktur. Sürükleyici konusu ile adından söz ettiren filmler arasında yer alır.

⦁ Başlangıç

Netflix film önerisi olan film sinema tarihinin en iyi filmleri arasında yer alır. Soygun filmi olarak başlayan macera dolu film devamında işlerin değişmesine ve beyin fırtınasına sebep olur. İşlerin ilerleyişi ve anlatılanı ilk izlemede anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Rüyalara girerek soygun yapan bir grup çetenin aslında bir rüya içerisinde değil, birden fazla rüyanın içerisinde kaybolmaları ile macera büyür. Rüyalara girmenin ve gerçeği değiştirmenin bir bedeli vardır. Gerçeklerde değişir. Bilinen doğrular yavaş yavaş silinecek ve kocaman bir rüyanın içinde kaybolmamak için çabalamaları gerekecektir.

⦁ Sil Baştan

Bilim kurgu filmleri arasında yer alan ve Netflix film önerisi olarak karşımıza çıkan Sil Baştan filmi hafızalarını sildirmek isteyen iki sevgiliyi konu alır. Çok aşık olup acı çekmenin bedelini taşıyamayan çift birbirini unutmak ister. Hafıza silen bir şirket bulurlar. Rüyalarına girerek anılarını birer birer silerek unutmalarına yardımcı olurlar. Bu şekilde birbirlerini hatırlamaz ve acı çekmeyeceklerdir. Göründüğü gibi olmayacak ve aşkını geri kazanmak isteyen Joel anılarının peşine düşer

Kendinizi kaptırarak izleyeceğiniz, çeşitli türden filmlerin yer aldığı Netflix film önerisi olan filmleri denemelisiniz. İzleyici onayından geçmiş ve puanlaması yüksek filmler yer alır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı