Mobil

Redmi K30 Ultra Herkese Meydan Okuyor! En İyisi Olacak!

Xiaomu tarafından üretilen Redmi K30 Ultra isimli yeni cep telefonu, MediaTek işlemci ile gelecek ve bu da cihaza ekstra bir motor gücü sağlayacak. 64 MP seviyesindeki ana kamera desteği ile ve 4 kameralı bir kuruluma sahip olma yapısıyla bu ürün adeta bir terminatör edasıyla tanıtılıyor.

Haberlere göre şirket Redmi K30 serisini pek bitirmek istemiyor. Bu cihazda da bir ilk olma özelliği var. MediaTek işlemcili ilk telefon olacak olan bu cihaz, oldukça güçlü bir şekilde geliyor. Pop-up kamera yapısı, donanım kısmında yer alan ekstra özellikleri ile sır gibi saklanan donanım harikası özelliklerini henüz tam olarak bilmiyoruz.

Korsan İmei durumları yaşanabilir!

Yeni nesil bir teknolojinin tanıtımı edasıyla gelen sır gibi bilgiler gösteriyor ki, MediaTek Dimensity 1000+ işlemcili olan bu cihaz, özel bir LCD ekran yapısına sahip olacak ve çok daha güçlü bir kullanım ömrü sunacak. Cihaz ülkemize girince bir şekilde yabancı bir kaynaktan ya da benzeri bir şekilde ikinci el çıkması olarak kullanılırsa, korsan bir şekilde başka bir telefonun İmei numarası cihaza yüklenerek çalışması sağlanabilir tarzında söylentiler var.

Bu durum en azından Türkiye pazarındaki telefon piyasasına nasıl etki eder ya da ne şekilde karşımıza çıkar bizler de bilmiyoruz. Lakin şu bir gerçek ki şayet ikinci el ya da yurt dışından gelen kapatılmış bir telefon ise, İmei konusuyla bir şeklide yasal olmayan yöntemlerle bu cihazı çalıştırmak mümkün olabilir. İllegal çözümlere zemin hazırlayabilecek olan bu işlemci, bakalım nasıl sonuçlar doğuracak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı