İnceleme

Land Rover Defender Türkiye’de Satışa Sunuldu! Fiyatlarında Kampaya Var!

Land Rover ismini bilirsiniz. Ürünün emektar modeli olan Defender için yeni nesil  bir araç çıktı ve Land Rover indirimli bir fiyat ile bu aracı tanıtmak istiyor. Aracın fiyatı 1 Milyon 30 Bin TL bandında sunuluyor ve bu fiyat başlangıç fiyatı olarak karşımıza çıkıyor.

Land Rover genellikle tarih boyunca ürettiği en yaşlı araba Defender modelidir. Bu model oldukça eski olduğu adeta bir klasik ve nesiller boyu süren bir model oluyor. Haliyle de ülkemizde satışa sunulunca fiyatlarında bir değişiklik yapılmıyor ve doğrudan 1 Milyon 30 Bin TL bandında sunuluyor. Başlangıç fiyatı olarak Türkiye genelindeki bayilerde yerini almaya en hızlı şekilde başlayan bu araç için yeni nesil özellikler de gündemde.

Çift kavramalı şanzıman!

110 versiyonu ile oldukça iddialı bir çıkış yakalayan araç, toplamda 240 beygir güç üretiyor ve oldukça geniş bir donanım özelliği sunuyor. 4 farklı donanım özelliği ile sunulan bu araç için yeni nesil teknolojiler de yok değil.

2.380 litreye kadar yük alanı sunan araç için çift kavramalı bir şanzıman özelliği var ve 3.500 Kilogramlık maksimum yük çekebilme özelliğine sahip. Bu sayede çok güçlü bir araç olarak hizmet sunuyor ve hepimiz için önemli bir profesyonellik sağlıyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı