Donanım

3 Boyutlu Yazıcıyla Bitkisel Et Üretildi!

Teknoloji çağındayız ve sürekli yeni bir ilerleme ile karşılaşıyoruz. Hayatımıza dokunmak, beklentilerimize cevap vermek ve bu süreçleri çok daha güçlü şekilde kullanmak amacıyla sunulan bütün yenilikleri kendi içinde dengeliyor ve ön plana çıkarıyoruz. Peki ama bu 3 boyutlu yazıcının ürettiği bunca şey varken, neden yenebilir et ürünü? Gelin inceleyelim.

Bildiğiniz gibi hayvansal besinlerden yoksun olarak 3 boyutlu bir baskı yöntemiyle üretilen gıdalar, yeni bir çalışmaya merhaba diyerek karşımıza çıkıyor. Şirket tarafından üretilen Alt-Steak isimli et yapısı sayesinde bitkisel besinler kullanılarak baskı yapıldı ve bu yöntemle üretildi.

2021 yılından itibaren bitkisel et ürünleri yaygınlaşacak!

2021 yılından itibaren yaygınlaşacak olan bitkisel et ürünleri için özel bir girişim bizleri bekliyor. Karşımıza çıkan ve pek çok kişiye en etkili şekilde sunuş yapacak olan bu ürünleri kullanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve size dair birçok beklentiyi organize edin.

Ürünlerin nasıl yetiştirildiği ve ne şekilde sunulacağı konusunda bazı bilgiler veren girişim sahipleri, premium bir etin tadının aynısını ürettiklerini söyledi ve protein ve vitamin konusunda da yine benzer seçeneklerin ön plana çıktığı bilgisini verdi.

Sürdürülebilir ve verimli bir yöntem olacağı düşünülerek üretilen bu etler, vejeteryan yaşamın olmazsa olmazı olacak. Hatta normal et üretimine göre daha uygun fiyatlı olarak dahi karşımıza çıkabilir.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı