Yayın akışıSosyal Medya Haberleri

Twitter Herkese Twit Düzenleme Hakkı Verecek (Ama Tek Şartla)!

Twit düzenleme özelliği geliyor! Twitter, yıllardır Twitlerle ilgili bir revize çözümü üzerinde insanları bekletiyordu. Yani bir şekilde twit attık diyelim ve hemen bunu düzeltmek istiyoruz diyelim bu olmuyordu. Mecbur Twiti silip tekrar atmak gerekiyor idi. Bu konuda önemli bir gelişme yaşatan Twitter, bu kez yeni bir özellik sunuyor. Ama tabi bu revize işlemi için tek bir şart var.

Belki de dünyanın en popüler yazı platformu olan Twitter, çok sayıda internet kullanıcısının bir şekilde konuştuğu ve fikirlerini ifade ettiği bir mecra. Bu mecra dahilinde bugün çok sayıda internet kullanıcısı kendine has çalışmasını ön plana çıkarıyor. Twitter üzerinde gündem belirlenirken, her şeyin bir anda değişmesine bile vesile olabiliyor insanlar. Kullanıcılar için daha iyi bir önlem ve deneyim sağlamak adına, paylaşım düzenlemesi özelliği getiren Twitter, bunun için birkaç şart koşuyor.

Twit düzenleme durumuna tek bir şart var!

Twit düzenleme

Twitter düzenlemesi ile birlikte Twitleri düzeltmek için tek bir şart var. Kullanıcıların bu düzenlemeye dahil olması adına kavuşabilecekleri bir düzenleme butonu gelecek. Lakin bunun için herkesin maske takmasını istiyor!

2020 yılının belki de ilk günlerinden itibaren bütün dünyanın en büyük kabuslarından biri olmuş olan Koronavirüsü konusunda, mücadele için en kolay yollardan birisi maske kullanımı oldu. Bu yüzden de Twitter, herkesin maske kullanmasını teşvik etmek amacıyla bu tarz bir anlatım yapmış diyebiliriz. Yani şartını bizzat Koronavirüs salgını üzerinden koyan Twitter, bu durumu bir ironi mi yoksa imkansız bir şey gibi mi anlatmaya çalıştı bilmiyoruz.

Önümüzdeki günler de bir şeyler olabilir ve bu gelişmeler hepimiz için daha farklı, daha dengeli ve ilerleyen bir yapıda karşımıza çıkabilir. Bu yüzden de kişisel seçenekler ve gelişimler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı