Mobil

Artık Pasaport ve Ehliyet Yerine iPhone Kullanılabilir!

iPhone bandından yapılan yeni projelere göre markanın çok farklı düşünceleri var. Bu konuya dair yeni bir patent alan Apple, yeni bir girişimin peşinde gibi görünüyor. Söz konusu ilerleme ve yenilik dahilinde organize edilen bütün seçenekler için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Ehliyetlerin ve Pasaportların yerine iPhone’ların kullanılabilmesi durumu oldukça önemli oluyor.

Bu yüzden zamana dair daha keyifli ve hızlı bir iletişim seçeneğini sağlayabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz. İletişim aracı olarak görülen iPhone cihazlar sadece bir iletişim aracı değil bildiğiniz gibi. Çok daha başka görevleri oluyor. Mobil cihaz teknolojisinin geldiği boyutları çok iyi bir şekilde görebiliyoruz!

Tüm şirketlerle ilgili yeni bir çalışma yapacak olan Apple, yakın zamanda yapılacak girişimiyle birlikte kullanıcı kimliği doğrulama talebi konusunda bir hizmet üreteceği görülüyor. Yani herkes için daha dengeli, daha estetik ve çözüm odaklı bir girişim gibi görünüyor. Kullanıcı kimliği doğrulama konusunda bir uygulama ya da sistem yapacak olan Apple, iPhone ile ilgili bu gelişmeyi herkes için önemli şekilde sunmak istiyor.

Apple Watch ve diğer bütün Apple ürünleri ile entegre çalışabilecek bu sistem sayesinde bazı önemli evraklar olmadan da teyitli bir şekilde telefonumuzla her işimizi yapabileceğiz gibi görünüyor. Bakalım yeni sistem nasıl çıkacak karşımıza?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı