Yayın akışı

Yeni Apple AR Gözlüğü Konseptiyle Şok Olacaksınız!

Apple Ar gözlüğü son dönemlerin en çok konuşulan ürünlerinden. Apple tarafından bir seri haline gelmiş olan, hatta bu süreçleri ön plana çıkarmak için organize edilen bir çalışma var. Ar gözlüğü dediğimiz olay, özellikle konsept bir tasarım ile kendinden konuşturacak gibi.

apple ar gözlüğü

Peki ama nedir bu Apple Ar gözlüğü denen konu? Hemen bakalım. Bildiğiniz gibi ABD devi Apple, yeni ürünleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Şirketin bugüne kadar belki de çok bir bahsini etmediği ama yine de önemli bir yapıda sunduğu artırılmış gerçeklik gözlüğü, oldukça geniş bir teknolojiye sahip olacak gibi. Bu yüzden de meraklıları hayli fazla.

Hacker 34 isimli bir tasarımcı, bu gözlük için özel bir konsept dizayn etmiş. Konsept tasarımı ile gayet etkileyici olan bu ürün, mevcut gerçeklere dayanıyor ve bu da iyice yeni bir heyecan yaratıyor. Yani tasarımcı gayet mümkün olan şeyleri kullanarak bu tasarımı hazırlamış. Apple tarafından ön plana çıkarılan ve söylentiler olarak organize edilen bütün seçenekler için. söz konusu Apple Ar gözlüğünün konsept tasarımına benzeme ihtimalini yükseltiyor.

apple ar gözlüğü

Apple Ar gözlüğü yeni bir dünyaya merhaba diyor!

Aşağıdaki videoda söz konusu tasarımın videolu halini görebiliyorsunuz. Yapılan bu çalışmada oldukça etkili bir üründen bahsedilecek gibi görünüyor. Acaba bu süreç nasıl ilerleyecek ve nelerle karşılaşacağız? Oldukça merak konusu doğrusu.

Buyurun video karşınızda. Peki sizce bunca şey mümkün olabilir mi?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı