Advertorial

Çanak Batak: Batak Oyununun Mobil Cihazlardaki En Zevkli Hali!

Öğrenci yurtlarında, kahvelerde, arkadaş buluşmalarında keyifle oynanan, karşılıklı oynayacak takımların bir paket çekirdeğinden tatlısına, kutu kolasından ve yemek hesabını ödemeye kadar birçok iddiaya girdiği, yancısı eksik olmayan Batak oyununu herhalde bilmeyenimiz yoktur.

Türkiye’de Batak olarak bilinen, oynanış ve kuralları bazı bölgelerde farklılıklar gösteren oyun, ülkemizde yediden yetmişe pek çok kişi tarafından severek oynanıyor. Batak, yurt dışında ise “Spades” olarak biliniyor.

Matgame tarafından geliştirilen Çanak Batak oyunu ise hem ülkemizde hem de dünyada yaygın olarak oynanan Batak oyununu, Türkiye’de oynanan haliyle daha heyecanlı ve eğlenceli bir hale getirerek mobil cihazlara taşıyor!

Evde en sevdiğiniz dizi reklam arasına girdiğinde, toplu taşıma araçlarında yolculuk ederken, arkadaşlarınızı beklerken ya da boş vakitlerinizde keyifli vakit geçirmek için online batak oynayabileceğiniz Çanak Batak, görsel açıdangelişmiş grafiklere ve kullanıcı dostu bir arayüzle geliyor.

Masa başında eşe dosta, arkadaşlara karşı oynanan oyun deneyimini akıllı telefon ve tabletlere taşıyan oyununu; Koz Maça, İhale ve Eşli İhale olarak 3 farklı şekilde, giriş potuna göre belirlenmiş 12 farklı odada oynayabilirsiniz. Dilerseniz, Özel Masa oluşturarak arkadaşlarınızla bir arada batak oyna keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yandan oyundaki yeteneklerinizi gösterirken, diğer yanda yeni insanlarla konuşmak v arkadaş edinmek için sohbet özelliğinden yararlanabilirsiniz. Aynı masada birlikte oyun oynadığınız arkadaşlarınıza çeşitli hediyeler ve ikonlar göndererek onları gülümsetebilirsiniz.

Hediyeni Al” özelliğiyle saatlik ve günlük fiş ödüllerini toplayabilir, Çarkıfelek’i çevirerek büyük ödülü yakalama şansını elde edebilir, haftalık ve aylık lider panolarında yerinizi alarak her gün giderekbüyüyen bu rekabete ortak olabilirsiniz.

Batak nasıl oynanır en iyi ben bilirim diyorsanız, şansınıza güveniyorsanız ve oyunda rakip tanımayacağınızı düşünüyorsanız her geçen gün hızla büyüyen topluluğumuza katılmaya davetlisiniz!

Çanak Batak uygulamasını Google Play Store’dan ya da iOS uygulama mağazasındanhemen ücretsiz indirebilir, dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz tabletinizden ya da masaüstünden oynamaya ve rakiplerinize meydan okumaya başlayabilirsiniz!

Oyunu indirmeden masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan oynamak isterseniz Facebook üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunu mobil cihazına indirdikten sonra ise misafir girişi yaparak, Facebook’la veya Google Play’le bağlanarak oynayabilirsiniz.

Matgame hakkında

Çanak Batak’ın yaratıcısı Matgame, çapraz platformlardaki oyun deneyimini görsellik ve oynanabilirlik açısından en üst düzeye çıkarmak için harekete geçti. Matgame, Android ve iOS platformları için mobil oyun geliştirmenin yanı sıra, kurumlara ya da kişilere özel oyun geliştirme projelerini de hayata geçiriyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı