Advertorial

Veri Depolama ve Yedekleme Cihazları Kurulumu

Günümüzün teknolojik gelişmeleri; hem iş alanında hem de özel alanda veri depolamayı zorunlu hale getirmiştir. Veri depolama alternatifleri ve çözümleri, belki de en önemli noktalardan biri olmaktadır. Veri depolama sayesinde; önemli fotoğraflar, videolar, dosyalar, ses kaydı ya da veriler düzenli olarak muhafaza edilir. Özellikle Hpe veri depolamaen çok tercih edilen veri depolama cihazlarından biri olarak tercih edilmektedir.

Hpe Veri Depolama

Hpe veri depolama özellikle kurumsal pazarda veri büyüklüğü artan şirket veya firmalar için oldukça tercih edilen bir yapıya sahiptir. Temel olarak farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileme özelliği olan akıllı veri depolama sistemleri ile ön plana çıkan Hpe veri depolama sistemlerini bir diğer önemli marka olan Dell takip etmektedir.

Dell Veri Depolama

Dell veri depolamasistemleri de işletmelerin, firmaların ya da şahısların farklı ihtiyaçlarına ve temel beklentilerine cevap vermek için yüksek erişilebilirlik sağlamasına destek olur. Bulut mimari desteği ve ölçeklenebilir altyapısı ile ön plana çıkar. Veri depolama sistemleri ve teknolojilerinde de her geçen gün teknoloji ilerlemektedir. Geleneksel bulut depolama sistemlerinin yanı sıra, akıllı depolama sistemleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle de farklı disk tiplerinin ( SATA, SAS, SSD ) kullanıldığı Tiering teknolojilerini kullanabilen, performans kaybı olmadan yazılan verinin tekilleştirmesini sağlayabilen depolama çözümleri ön plana çıkmaktadır.

Veri depolama sistemleri ve teknolojisi sayesinde sanallaştırma teknolojileri oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu bağlamda donanım üreticileri, oldukça farklı çözümler ile ortaya çıkmaktadır. Dell, Hpe ve Lenovo da bu markalar arasında lider konumda bulunmaktadır.

Lenovo Yedekleme Cihazı

Lenovo yedekleme cihazı da en sık tercih edilen, yeni nesil yedekleme sistemlerinin başında gelir. Blok, dosya ve nesne gereksinimlerini tek bir sistemden karşılayan Lenovo Server Yedeklemedata taşıma kolaylığının yanı sıra kesintisiz bir ölçeklenebilirlik de sağlar. Sitemiz olan https://www.kurumsalit.com/ üzerinden satın alacağınız her bir yedekleme sistemi ve teknolojisi, maksimum kalitede olup, garanti de sağlamaktadır. Online olarak en uygun fiyatlara, maksimum kalite server sipariş edebilir, yedi gün, yirmi dört saat bizlere ulaşabilir ve güvenli alışverişin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan yedekleme çeşitlerine göz atabilir, sunucu ile ilgili tüm hizmetlere ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara hızla cevap bulabilirsiniz. kargo, kolay iade ve orijinal ürün garantisi ile Kurumsalit.com tüm teknolojik ihtiyaçlarınızda yanınızda…

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı