Advertorial

Online Eğitimde Campus Online Eğitimleri Fark Yaratmaya Devam Ediyor

İş ve kariyer hepimiz için çok önemli. Belki şu anda bu yazıyı okurken herhangi bir iş arayışı içinde değilsiniz veya terfinizi yeni aldınız. Belki de bir öğrencisiniz ve bir aceleniz yok.

Yeni ve özel sektör gelişmelerini ele aldığımızda artık firmaların yeni mezun adaylarda “alan ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi” olmalarını beklediklerini görüyoruz. Bu nedenle de özellikle ilk başvurularda CV’lerin önemi çok büyük. Sadece okulu bitirdikten sonra verdiğiniz CV’de sadece okul bilgisi yazıyor ve boş bir özgeçmiş ile işe başvuruyorsunuz.

Bu durumun önüne geçebilmek ve yeni mezun dahi olsanız veya kariyer basamaklarını çıkmak için çalışıyorsanız online eğitimin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Online eğitim, çevrimiçi öğrenim materyallerini, online bir sınıf ortamında veya kaydedilen içerik üzerinden, öğrencinin istediği herhangi bir zamanda istediği cihazdan ulaşabilmesini sağlıyor. Üstelik online eğitim programlarının çok büyük bir kısmında herhangi bir eğitim şartı bulunmuyor! Mezuniyetiniz ne olursa olsun online eğitimden faydalanabiliyor ve hatta üniversite onaylı, ıslak imzalı sertifika edinebiliyorsunuz!

Türkiye’de bu alanda sektörün zirvesinde yer alan, 30’dan fazla üniversite ile anlaşması bulunan ve 150’den fazla online eğitim programını bünyesinde barındıran Campus Online’ı ziyaret edebilirsiniz. Cepten, web’den ve tabletten, kısacası internet erişimi olan herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz Campus Online’da satış pazarlamadan sanata, hukuktan sağlığa, bilişim teknolojilerinden finansa, iş güvenliğinden eğitici eğitimlerine kadar pek çok kategoride eğitimler bulunuyor.

Online eğitimleri tamamlayarak ıslak imzalı sertifikalarınızı CV’nize ekleyebilir ve üç adım öne geçebilirsiniz!

Campus Online’ı ziyaret etmek için hemen tıklayın!

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı