Yayın akışıAdvertorial

Sevimli Panda TV Videoları ile Diş Sağlığı ve Bakımı

Sevimli panda TV videoları ile diş sağlığı ve bakımı işlenirken özellikle çocukların çok sevdiği ve ilgi ile islediği maşa ve koca ayı oyuncakları kullanılmıştır. Burada maşanın yapmış olduğu yanlış işlemler sonucunda dişlerinin ağrıdığı gösterilmektedir.

Çocukların şeker yediklerinde hassas dişlerinin çürüyeceği ve bunun çözümünün tamamen diş doktoru olduğu vurgulanarak öğretilmektedir. Bu zamana kadar olan videolarda olduğu gibi Sevimli panda TV videoları ile diş sağlığı ve bakımı çalışmasında renklerin ve sayılarında işlendiği görülmektedir. Videoların tamamında çocukların okul öncesinde basit bir şekilde algılayabilecekleri konuların oyun tarzında işlenerek öğretildiği görülmektedir.

İlk bakışta çok basit gibi görünen videolarla aslında büyüklerinde izlediğinde öğreneceği konuların olduğu anlaşılmaktadır. Çünkü ebeveynler olarak eksikliklerimiz bu videolar izlendiğinde görülebilmektedir. Öğretim aşamaları ve eğitim şekilleri daha hassas işlenerek çocukları sıkmadan eğlence havasında seyretmeleri sağlanmaktadır.

Maşa ve Koca Ayının Diş Sağlığı ve Diş Bakımı Videosu

Sevimli panda TV videoları ile diş sağlığı ve bakımı nasıl öğretilir bu videoda açıkça görülmektedir. Evde yalnız kalan maşa kendine eğlence aramaktadır. Bu arada karnının acıktığını hissederek yiyecek bir şeyler aramak için mutfağa gider. İlk iş olarak çekmeceleri karıştırmaktadır.

Çekmeceleri karıştırırken karşısına ilk çıkan şekerleri görür. Fakat tek çekmecedeki şekerlerle yetinmeyip diğer çekmeceleri de karıştırarak daha fazla şeker aramaktadır. Bir sonraki çekmemce de de şeker bulur. Fakat maşa sevimli olduğu kadar inatçı bir yapıya sahip olduğu için aramaya devam eder. Mutfak tezgâhının üzerine çıkmak için tabure kullanarak üst kısımdaki sandığı da kontrol etmek için yere indirir. Bütün şekerleri bularak onları tabaklara boşaltır. Fakat karnının çok acıktığını hisseder. Bütün şekerleri hiç ara vermeden yer.

Son şekeri yedikten sonra karnının doyduğuna karar verir. Ama o da ne! Bir anda dişleri sızlamaya başlar. Çok şeker yediği için dişleri çürümüştür ve ağrımaktadır. Hemen koca ayıya yakınmaya sızlanmaya başlar.

Koca ayı akıllılık ederek doğrudan hiç vakit geçirmeden Doktor Dottie’nin muayenehanesine götürür maşayı. Burada doktor maşayı teselli ederek iki çürük dişine dolgu yapar. Bunun devamını ve daha fazla video seyretmek için Sevimli panda TV videolar ile diş sağlığı ve bakımı nasıl yapılır daha detaylı izlemek için Youtube kanalına abone olmanız yeterli olmaktadır.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı