AdvertorialYayın akışı

Hava ve Kara Ulaşımında Neredeyiz?

İnsanların en büyük ihtiyacı ulaşım yönünden olur çünkü bir şekilde dünya dönüyor ve insanlarda sürekli hareket hali içerisindeler. Ulaşım denildiğinde de son dönemlerde uçuşlar bir adım öne çıkmış durumda çünkü uzak mesafelerde fiyatlara baktığınız da neredeyse otobüs biletleriyle aynı denklikte seyrediyor.  Ulaşımda nereye gittiğinizin hiçbir önemi olmadan en önemli konu konfor ve zamandır. Yani gideceğiniz mesafe otobüsle 10-12 saat ise uçakla bu mesafenin 1 saate kadar düştüğü de ortadadır peki imkânlar doğrultusunda bu ulaşımdan faydalanmadan olur mu? Olmaz tabii ki.

Bodrum’ u ele alarak başlayabiliriz yazımıza. İnsanların tatil denildiğinde de akla gelen ilk gideceği yer bodrum olur. Gerek denizi gerek doğası gerekse güneşi ile her zaman fark yaratmıştır. Dolayısıyla insanlarda bu ayrıcalığın farkında olduğu için tatillerini burada geçirmek isterler. Sonuçta yapacağınız tatil kadar ulaşımda başlı başına ayrı bir konudur. Uçuşunuz için Bordum bileti aldığınızda özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir’i baz alırsak size her zaman kolay bir ulaşım sağlayacaktır.

Uçakla seyahat her zaman hızlı ve avantajlıdır bu nedenle de eski ile şimdiyi kıyaslarsak insanlarında uçuşları tercih ettiklerini görebiliriz. Bunda uçak firmalarının da geniş bir katkısının olduğu ortadadır. Örneğin Atlas Global bilet konusunda size oldukça iyi rakamlar sunmaktadır.  Ve bunun yanı sıra alternatiflerin daha da çok olması aynı zamanda sizin uçuk firmaları arasında da tercih yapmanızı kolaylaştıracaktır. Çağımız hız zamanı ve insanlar sürekli olarak bir şeyleri bir an önce tamamlamanın peşindeler dolayısıyla da işe ulaşım farkının yansımasını istemezler işte bu talep aynı zamanın uçuşlarında daha fazla olmasına neden olmuştur.

DÖNEMSEL KAMPANYALAR

Firmalar bazen dönemsel olarak kampanyalar başlatabilirler örneğin Dalaman Uçak Biletleri kampanya dâhilinde daha cazip bir hale getirilebilir bu durumda da tercih kampanyayı gerçekleştiren firmadan yana kullanılacaktır. Kampanyalar ulaşımın her zaman anahtar kelimesi olmuştur. İster yurt içi uçuşlarınızda isterseniz yurt dışı uçuşlarınızda planlı bir ziyaretiniz varsa o zaman kampanyaları takip etmek size fayda sağlayacaktır.

Bazı insanlar havayolunu uçuş güvenliği nedeniyle tercih etmezler ancak karada meydana gelen kazalara bakacak olursak bu oranın daha fazla olduğunu görebiliriz yani kısaca belirtmek gerekirse hava taşımacılığı daha güvenlidir.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı