Advertorial

Kadife Yasinler Mevlüt ve Cemiyetlerin Vazgeçilmezi Oldu

Yasin suresi, bizzat Hz. Peygamber tarafından “Kuranı Kerim’in kalbi” olarak tanımlanmış olup, faziletleri ve sevabı çok büyüktür. Nitekim Yasin okumanın faydası, “Sabahladığında Sure-i Yasin’i okuyan kimseye o günün kolaylık ve sevinci verilir, akşamladığı vakit okuyan kimseye sabaha kadar o gecenin kolaylık ve sevinci verilir. Cennet ehlinden Kur’an ref edilir, ondan bir şey okumazlar. Ancak Taha ve Yasin’i okurlar” hadisi şerifiyle yine bizzat Hz. Peygamber tarafından ifade edilmiştir. “Sure-i Yasin’i geceleri okuyan kimseye Kur’an’ı yedi defa okumuş gibi ecir verilir” hadisi şerifi ise, Yasin’i sürekli okumak gerektiğini göstermektedir. Yasini Şerif kitapları, bu nedenle en çok satan dini kitaplar arasında yer almaktadır.

Mevlüt ve cemiyet hediyelikleri

Yasin kitapları, aynı zamanda mevlüt ve cemiyet hediyelikleri arasında da önemli bir yer tutmaktadır. Zira Yasin okumak kadar, okutmak da sevaptır. Bu nedenle mevlüt hediyeliği veya cemiyet hediyeliği almak isteyenlerin ilk tercihi, daima Yasin kitapları olmaktadır. Mevlüt ve cemiyet hediyeliği olarak kullanılacak Yasinler, genellikle toptan satın alınmaktadır. Zira toptan Yasin satın almak, daha uygun fiyatlar elde etmeyi sağlamaktadır. Buna ek olarak, Yasin kitapları günümüzde kişiselleştirilebilen ürünlerdir. Nitekim isme özel Yasini Şerif ve kadife Yasin gibi baskı seçenekleri, gerek kalite ve gerekse de görünüm olarak son derece farklı eserlerdir.

İsim baskılı kadife kaplı Yasin kitapları

Kadife Yasinler, isimlerinden de anlaşılabileceği gibi kadife kaplı eserlerdir. Renk ve doku olarak eşsiz bir görünüme sahiptirler. Üzerlerinde metal plaka şeklinde kesilmiş Allah lafzı mevcuttur. Yine ön kapaklarına lazer baskı yöntemiyle istenilen isim veya mesaj yazılabilir. Kadife yasinler, son derece zengin renk seçeneklerine sahiptir. Kişiye özel hale getirilebilmesi, mevlüt veya cemiyetinizin uzun süre hatırlanmasını sağlayacaktır. İhvan web sitesi, bu bakımdan sizlere en çok sayıda seçeneği sunmaktadır.  İsim Baskılı Kadife Kaplamalı Lale Desenli Allah Lafızlı Yasin-i Şerif, İsim Baskılı Kadife Yasin Kitabı ve Kadife Kaplı Ayetel Kürsi Dualı Yasin-i Şerif Kitabı gibi çok sayıda seçeneğimiz bulunmaktadır. Satışa sunduğumuz tüm eserleri toplu olarak satın almanız mümkündür.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı