AdvertorialYayın akışı

Akıllı Cihazlarınızla İngilizce Öğrenme devri başladı

Akıllı cihazlarınızla İngilizce öğrenme devri başladı. Gelişen teknolojiler ile birlikte hayatımızın bir çok alanında değişiklikler yaşıyoruz. Eskiden olur mu öyle şey dediğimiz bir çok konuda şimdi böyle olması daha iyi olur diyoruz. Eğitim alanında gerek okullarda gerek kurslarda akıllı cihaz ve diğer teknoloji kullanımlarının hızla yaygınlaştığını görüyoruz. Dünyanın bir çok ülkesinden online ingilizce kursu olarak kullanılan bir çok yabancı okul hayata geçirildi. Open English bu kurslardan en büyük olanı. Yarım milyona yakın öğrenci sayısı hergün daha da artmakta. Faaliyette bulunduğu ülkelere Türkiye’yide ekleyen Open English öğrencilerine ne gibi imkanlar sunuyor gelin bakalım.

tr-august-st-walt-disney

 

7 gün 24 saat eğitim

Open English ilk göze çarpan özelliği eğitimini haftanın 7 günü ve günün 24 saati öğrencilerine sunması. İster gece ister gündüz istediğiniz saatte platforma bağlanıp eğitim alabiliyorsunuz. Çalışma hayatından fırsat bulamayanlara bu sayede eğitim alma imkanı sunabiliyorlar.

İstediğiniz her yerden

İnternet bağlantısı olan her yerden platforma bağlanabiliyor ve çalışabiliyorsunuz. İster evinizden, ister işyerinizden isterseniz bir kafeden. Bu özelliği bir çok ingilizce öğrenme sitesi ile arasına fark koyan Open English, evinin rahatında İngilizce öğrenmek isteyenler için güzel bir tercih.

Sınırsız

Herhangi bir sınır olmadan, istediğiniz kadar ders alabiliyorsunuz. Canlı derslere istediğiniz kadar katılabildiğiniz gibi, platform üzerindeki ders anlatımları ve testleri de çözerek bol pratik yapma imkanına kavuşuyorsunuz.

Amerikalı Öğretmenler

Open English’in bütün öğretmenleri Amerika ve İngilizceyi anadilleri olarak kullanıyorlar. Canlı dersler sırasında öğrenciler ile mutlaka diyaloga giren eğitmenler. Ders sonunda eksiklerini ve artılarını bildiren bir raporu öğrencilerine gönderiyorlar. Telaffuz konusunda öğrencilerine yardımcı olan öğretmenler, İngilizceyi birinci ağızdan öğrenmenin ayrıcalığını sunuyorlar.

Eğitim Danışmanları

Open English ücretsiz hattı ile eğitim danışmanlığı hizmetini de öğrencilerine sunuyor. Program takibinin yanı sıra, öğrencileri durumları hakkında bilgilendiren danışmanlar, farklı konularda da sorularınızı cevaplıyor.

Open English adından sıkça bahsettirecek gibi duruyor, eğer siz de bir göz atmak isterseniz. Kendilerine aşağıdaki iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim formu: http://ow.ly/UVEH3039Wl6

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı