Advertorial

Kahve Falı ve İnternet Teknolojisi

Kendinize iyi bir falcı bulmak için kapı kapı gezmekten, her falcıya tonlarca para ödemekten ve falın sonunda genelde memnun kalmamaktan sıkılmadınız mı? Eğer siz de bu işe bir dur demek isterseniz yapmanız gereken tek şey online olarak fal baktıranlar kervanına katılmak. Evet doğru okudunuz artık internet üzerinden sadece dakikalar içerisinde birden çok falı aynı anda yorumlata bilirsiniz, hem de daha ucuza hatta bazen ücretsiz olarak. İkna olmadıysanız, bahsettiğimiz konuda şüpheleriniz varsa ya da siteleri kendiniz incelemek ve bu sektörün detaylarını öğrenmek isterseniz internet üzerinden, kullandığınız arama motoruna ‘sanal kahve falı baktır’ yazarak filtreleme sonucunda karşınıza çıkan siteleri inceleyebilirsiniz. Siz okuyucularımıza önerdiğimiz bu anahtar kelimeler sadece genel anlamlarıyla fal bakan siteleri incelemek ve bu konuda fikir sahibi olmak içindir.

kahve fali ve teknoloji

İnternet üzerinden fal bakma şeklinde ilerleyen hizmet sektörünün daha pek çok yan hizmeti ve seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebeple bakacağınız fal türüne ek olarak fal baktırırken talep ettiğiniz başka kriterleriniz de varsa onları da eklemenizi tavsiye ederiz. Örnek verecek olursak kahve falı baktırmak istiyorsunuz fakat para konusunda ne kadar bir ücret talep ettiklerini bilmiyorsanız ve incelemek isterseniz ‘sanal kahve falı baktır paralı’ yazarak çıkan sitelerin fal bakma hizmeti karşılığında ne kadar bir ücret istediklerini öğrenebilirsiniz. Size sundukları diğer seçenekler sebebiyle de fal fiyatı arttıran sitelerin daha detaylı hizmetleri de bulunmaktadır. Örneğin falcı ile telefon ya da bilgisayarınızın kamerasını kullanarak yüz yüze görüşme imkanı gibi. Eğer hangi türde fal baktıracağınızı bilmiyorsanız sadece ücretsiz olsun biraz eğlenelim şeklinde bir mantıkla fal baktırmak isterseniz ‘gerçek fal baktır bedava’ ya da ‘gerçek fal baktır ücretsiz’ gibi söz öbekleriyle ücret talep eden bütün sitelerden kurtularak site araştırmanızı devam ettirebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı