Advertorial

Tüm Cihazlarınızda Retrica İndirip Kullanabilirsiniz

Son zamanların en popüler fotoğraf uygulaması Retrica indir ile, filtreleme yöntemiyle pürüzsüz harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

İster yeni çekilen isterseniz de daha önceden çektiğiniz, en çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Özellikle güzelliğine çok düşkün olan bayanlar için, yeni trend olacak Retrica uygulamasını sitemizden güvenle indirin.

Selfie çekmenin çok tercih edildiği bir dönemde, Retrica indir gerçekten de bu konuda kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor.

Size özel selfie arşivini Retrica ile oluşturun

İtalya, İngiltere veya İspanya gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu 65 ülkede fotoğrafçılık uygulaması alanında 1 numara seçilmiş olan, Retrica ile anılarınıza bazen renk katın bazen de nostalji katın.

Aynı anı pek çok şekilde pozlayabilir, yerleşim düzeni, canlı filtreler, düzenlemeler ve sosyal paylaşım seçenekleriyle kullanıcılarına sınırsız hizmet sunan bir fotoğraf uygulamasıdır.

Tüm Cihazlarınızda Retrica İndirip Kullanabilirsiniz

Retrica Uygulaması Özellikleri

  • Çektiğiniz fotoğrafları süsleyin, renklendirin
  • Kimseye ihtiyaç duymadan Zamanlayıcı sayesinde fotoğraf çekebilme
  • Harika ışıklandırma
  • Analog film tadında görüntü
  • Ön izleme
  • Fotoğraf düzenleme
  • Güncel haber alabilme
  • Buğulu çerçeve

Tek bir pozla yetinmek yerine 2’den başlayıp, 16’ya kadar çıkan tek ekran üzerinde var olan pozlar.

Retrica uygulamasını android telefonlarınıza indirmek için http://www.retricaindir.net/android-icin-retrica-indir/ adresini kullanabilirsiniz.

İ., Eastern, Stella, New Tan, Suji, Ava, Sora, Naak, Azra, Shine, Sparkle, Flutter, PewPew, Fab Four, Iris, Lemonpeel, Bonsai, Black&White, Infrared, Talini, Sotla, Hootlin, Mint Cream, Frontpage, Caramel, 3Li, 29Cu, 79Au, 55Cs, 2He, A5, Hudson, Momentous, Walden, Grizzled

Tercihlerinden birini yapın ve ekranın rengine siz karar verin. Retrica indir ile, pürüzsüz birbirinden güzel fotoğraflarınızı sosyal paylaşım hesaplarınızda sevdiklerinizle paylaşın, kusursuz güzelliğinizle herkesi kendinize hayran bırakın.

Retrica indir ile tanışıp fotoğraf çeken, bir daha başka bir fotoğraf uygulaması denemeye ihtiyaç duymuyor. Sizde Retrica uygulamasını indirin ve güzelliğinize güzellik katın.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı