Advertorial

Tango İndir Yeni Arkadaşlıklara Yelken Aç

Tango indir uygulamasını sitemiz üzerinden başarıyla indirdikten sonra, hazır halde bulunan tango indirme rehberi sayesinde kullanımı çok daha kolay bir hal alan, bu harika uygulama ile konuşma sürenizi hesap etmeden, fatura fobisi yaşamadan doya doya sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kaldırın.

2013 yılında Appy Ödülü ile en iyi iletişim uygulaması olan Tango indir ile, birbirinden eğlenceli ve komik mesajlar paylaşın, sesli ve görüntülü konuşun, irtibatı asla koparmayın.

Tango İndir Özellikleri

  • Fotoğraf &Video paylaşma
  • Haber ve Durum güncelleme
  • Ücretsiz arama
  • Kaliteli sesli ve görüntülü arama
  • Salla ile yanınızdaki Tango kullanıcılarıyla iletişim
  • 15’den fazla oyun seçeneği
  • Grup sohbetleri oluşturma

Tango ile ilginizi çeken konularla alakalı olan gruplara katılabilir. Merak ya da ilginin de ötesinde, tecrübe edebileceğiniz sohbetlere katılın.

 

İlginizi çeken veya enteresan bulduğunuz kişileri Favori Listesikapsamına dahil edin.

Tango kullanmayan arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye edici mesajlar yollayın ve onlarında bu şahane uygulamayla tanışmalarına vesile olun.

İnternet bağlantınız olduğu müddetçe, kolaylıkla Tango’dan ekstra bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Dünya’nın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilmenin ve iletişim halinde kalabilmenin en iyi yolu Tango indir ile, bu arkadaşlıkları ölümsüz dostluklara dönüştürebilirsiniz.

Sallayın, arayın veya mesaj atın karar tamamen size kalmış, yeter ki sevdiklerinizden bihaber kalmayın.

En beğendiğiniz fotoğrafınızı, en sevdiğiniz arkadaşınızla anında paylaşın, tıpkı eski günlerdeki gibi anı yine beraber yaşayın.

Ücretsiz ve sınırsız iletişimin kaynağı olan Tango uygulaması ile, tanışan başka bir iletişim kaynağı arayışına gerek duymadan, gönül rahatlığıyla bu uygulamayı kullanmaya devam etmektedir.

Tango indirdikten sonra, keşke yanında olabilseydim sözünü tarihin tozlu raflarına kaldıracaksınız.

Bu mükemmel uygulama ile, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an sevdikleriniz yanı başınızda olacak ve sevinçlerine, başarılarına zaman zaman da, gözyaşlarına şahitlik edeceksiniz.

Tango’yu ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza yükleyin ve sevdiklerinizle, yer, saat ve kilometre hesabı yapmadan konuşun, görüşün ya da olmadı mesajlaşın. Tango uygulamasını android telefon yada tabletinize indirmek için http://www.tangoindir.net/android-icin-ucretsiz-tango-indir/ adresini kullanabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı