Mobil

60 dolar fiyatlı parmak izi tarayıcılı ve metal gövdeli akıllı telefon

Fiyatı her ne kadar 60 dolar olmasına karşı üstün bir performansa sahip olan parmak izi tarayıcılı ve metal gövdeli akıllı telefon x fire 2, şimdiden teknoloji pazarının gözdesi olacak en yeni tasarım modelleri arasında da yer alıyor. Baktığımız da Çinli şirketlerin en önemli markaları arasında yer alan Huawei, Elephone ve Xiaomi gibi modellerin özelliklerine son derece yakın olan ürünün oldukça uygun fiyattan satışa sunulması da teknoloji severleri şaşırtmaya neden oluyor. X fire 2 fiyatı merak eden kişiler için ise alıcılarına 60 dolar gibi bir rakam üzerinden sunulmaya da başlanacak. Üstelik bir telefona artık bin dolar vermenize gerek kalmayacak ve 60 dolar ile üründen istediğiniz yüksek performansı da kazanabilme şansına sahip olacaksınız.

Nereden satın alınacağı konusunda gel gitler yaşayan insanlara da güzel bir haber verebiliriz. Çünkü oldukça uygun fiyatlı olarak satışa gerçekleşen bu ürüne ulaşılabilmesi için öncellikli olarak GearBest ve GeekBuying üzerinden ulaşılması gerekiyor. Fiyatına göre oldukça iyi özelliklere sahip olan akıllı telefonun parmak izi tarayıcı özelliği de bulunuyor. 60 dolar fiyatlı ürünün 5 inç boyuta sahip olduğunu ve 4 çekirdekli MediaTek MTK6580 işlemci ve Mali 400 grafik işlemcisinin de cihazın bir diğer barındırmış oldukları özellikleri arasında yer almış olduğunu söyleyebiliriz. 8 GB Dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonun ön kamera çekim seviyesi ise 2 MP’dir. Android 5.1 Lolipop işletim sistemine sahip olan üst performans sahibi akıllı telefonun oldukça fazla alıcısı olacağı da düşünülüyor.

Günümüzde teknoloji hızlı bir gelişim süreci içerisine girmeye başlarken insanlar da teknolojiden en güzel şekilde faydalanmanın yollarını da arar olmuş durumda. Aynı zamanda işlevsel metal gövdeli akıllı telefonun birden çok özelliği bulunduğundan dolayı doğal olarak saymakla bitmiyor. Kısaca söylemek gerekirse bin dolara satılan rakip telefonlara oranla benzer özellikleri cihazın taşıdığı da rahatlıkla söylenebilir.

Yekpare metal gövdesi ile dikkat çeken cihazın bu fiyata kaçırılmadan satın alınması gerekiyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı