MobilYayın akışı

İşte Samsung Galaxy S7

Bu yılın en çok merak edilen telefonlarından biri şüphesiz ortaya çıkan sızıntıların oluşturduğu yankıdan da görüleceği gibi Samsung‘un yeni  amiral gemisi Galaxy S7 ve kardeşi Galaxy S7 Edge oldu. Ortaya çıkan son sızıntıda S7’lerin son görüntüsü ve sahip olduğu özellikler açıkça görülüyor. Samsung,  Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılacak olan Galaxy S7’ye yönelik kongre öncesi bir sunum yaptı. Yapılan sunumda net bir şekilde Galaxy S7’ye de yer verdi. Böylece Samsung Galaxy S7’nin tasarımı ve başlıca özellikleri de kesin olarak belli olmuş oldu. Ortaya çıkan sonuç, sızıntıların ne kadar isabetli olduğunu da göstermiş oldu. Ülkemize daha önce de olduğu gibi Exynos 8890 modelinin gelmesi ihtimali yüksek. Fakat bu durum negatif değil, pozitif bir etki oluşturabilir. Zira benchmark testine göre Exynos 8890’a sahip Galaxy S7’nin, normalinden çok daha iyi performans verdiği belirtiliyor.

Phone Arena tarafından yapılan son sızıntıda Galaxy S7’nin 5.1 inç 2K ekrana ve Exynos 8890 ve Snapdragon 820 çipsetlerine sahip iki modele sahip olacağı ve 4GB RAM barındıracağı görülüyor. 12MP BRITECELL teknolojisinide kullanan bir kameraya sahip olacak olan Galaxy S7, yine görünürde MP düşürüyor olsa da kalite bazında çok daha iyi bir iş çıkaracak.Galaxy S7 modeline baktığımızda ise şu ana kadar çıkan sızıntılarla benzer bir tasarıma sahip olduğu görülen telefon, slaytta yer alan bilgilere göre 5,1 inç büyüklüğünde Quad HD ekran ile gelecek.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7’nin tanıtımına bir ay dan daha az bir süre kaldı. Eğer büyük  sürpriz olmaz ise Galaxy S7, 22 ve 25 Şubat  tarihleri arasında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında resmen ilan edilecek. Sonuç olarak Samsung yine iyi bir iş çıkarmışa benziyor ve Samsung severler biran önce Samsung’un son gözdesi Galaxy S7’nin piyasaya sürüleceği günü dört gözle beklemektedir. Henüz fiyatı belli olmayan S7’nin fiyatı ise ayrı bir merak konusu olmayı başardı. Samsung Galaxy S7’nin edgeye nazaran daha yüksek bir fiyat aralığında satılması bekleniyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı