Mobil

iOS 10 işletim sistemine sahip iPhone 7

Apple firmasının telefon modeli olan iPhone modelli telefonlar çıkmadan önce haklarında birçok iddia ortaya atılır. Bu seferde iPhone Tricks İOS 10 işletim sistemine sahip iPhone 7 modeli hakkında bir konsept videosu yayınladı. Yayınlanan bu video iPhone 7 için çok önemli özellikler atfediyor. Ancak bu özelliklerin çıkacak iPhone 7 telefonunda mevcut olması pek de olası bir durum değil. Videoda görünen iPhone 7 modelinde çerçevesiz OLED ekranlı bir telefon var. Ancak telefonun hangi özelliklere sahip olduğu ile ilgili bir paylaşımda bulunulmamış. Dokunmatik kimlik sensoru olan telefonda ayrıca İOS işletim sisteminin kullanılacağı düşünülmüş. Ayrıca yayınlanan videoda iPhone telefonda uzun zamandır beklenen ancak bir türlü gelmeyen kişiselleştirme seçeneklerinin de eklendiği görülüyor. İPhone ile ilgili bu iddiaların gerçek olma ihtimali pek de gözükmüyor. Bu telefon gibi bir telefon ancak yıllar sonra piyasaya çıkacak gibi.

[baslik]Birçok İddia Ortaya Atılıyor[/baslik]

Artık hemen her telefon modeli çıkmadan önce birçok kişi o telefon modeli ile ilgili olarak birçok şey yazıp çiziyor. Hatta bazı kişiler satışa çıkmadan o telefonu elde ettiğine dair videolar bile yayınlayabiliyor. Ancak bu tarz iddialar iPhone telefonlarda çok fazla görülüyor. Hatta iPhone 6 çıkalı daha 5 ay olmuşken ayrıca yeni iPhone 7 modelinin çıkmasına daha 9 ay varken iPhone 7 hakkında birçok iddia ortaya atılmaya başlandı bile. Bunlardan birisini ise iPhone Tricks yaptı. Burada yayınlanan videoya göre iPhone 7 modeli diğer modellere göre çok daha farklı olacak. Ayrıca bu yeni modelin İOS 10 ile çalışacağı düşünülmüş. Ayrıca iPhone 7 modeline diğer iPhone model telefonlarda olmayan birçok yeni özellik de eklenmiş diye bir telefon hayal edilmiş. Hatta bu yeni iPhone7 modelinde telefon ekranının çerçeveye sahip olmayacağı yönünde bir tasarım paylaşılmış. Bunun ise gerçek olup olmayacağını zaman gösterecek ancak bu durumda böyle bir ihtimal pek de olası değil. Çünkü önceki iPhone modellerinde de böyle iddialar ortaya atılmış ancak hiçbiri gerçek olmamıştı.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. iPhone kurumu kullanımı ÇOK ZOR ve sıkıntılı bir alet ,parası çok olup etrafına HAVA atmak isteyen ENAYİLER ALSINLAR..Bu gün piyasa da iPhone kullanıcılarının %80 i iPhone nin teknik özelliklerini bilmiyor kuramıyor kullanamıyor bile ..iPhone başa bela dert ve strestir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı