Mobil

Telefonda yaptığınız görüşmeyi kaydeden kılıf yapıldı

Telefon görüşmelerinizi telefonunuza yüklediğiniz bir uygulama yerine kullandığınız telefon kılıfının kaydetmesini istiyorsanız Just İn Case tamda size göre.

Telefonda yapılan görüşmeler sizin için çok özel olabilir. Hatta siz bu anı bir daha unutmamak için kaydetmek isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir isteğiniz varsa Just İn Case adlı telefon kılıfı tam da size göre. Bu kılıf yapacağınız telefon görüşmelerini kaydeden bir kılıf. Ancak bu kılıf sadece iPhone model telefonlara özel olarak üretilmiş olan bir kılıf. Bu kılıf sayesinde telefon konuşmalarınızı kaydetme imkânına sahip olacaksınız. Bu kılıf ile arkadaşlarınızla yaptığınız görüşmeleri çok kolay bir şekilde kaydedebilir ve onları anı olarak saklayabilirsiniz. Ayrıca Just İn Case kılıfı bu alanda tek. Yani sadece Just in Case isimli kılıf kayıt yapabiliyor. Ancak sadece Apple markasının ürettiği iPhone marka telefonlarla uyumlu bir kılıf. Bu kılıf iPhone kullanıcıları için çok iyi bir kılıf. Bu kılıf sayesinde uygulamaya ihtiyaç duymadan istediğiniz gibi yaptığınız konuşmaları kaydedebilirsiniz.

just in case kılıfı

[baslik]Just in Case Kılıfı[/baslik]

Kılıfın üzerinde bazı tuşlar bulunuyor. Bu tuşlar sayesinde çok kolay bir şekilde kayıt yapabiliyorsunuz. Telefon kılıfında sadece kayıt et ve durdur tuşları ile geri sar tuşu bulunuyor. Bu iki tuş sayesinde çok pratik ve kolay bir şekilde konuşmalarınızın kaydını yapabilirsiniz. Bu kılıf çok kullanışlıya benziyor. Örneğin bir arkadaşınıza telefon şakası yapacaksınız. Bu durumda bu kılıfla şakanızı kayıt altına alabilir ve onu bir hatıra bir anı olarak saklayabilirsiniz. Ancak bunun sadece iPhone marka telefonlarda kullanılabiliyor olması ise bir dezavantaj durumunda. Çünkü bu marka dışındaki telefonlarla uyumlu olan bir kılıf değil. Bu yüzden de bu kılıfın diğer telefonlarla da uyumlu modelleri de olması isteniyor. Bu kılıfı kullanan kişi istediği kişiyle yaptığı konuşmayı kolayca kaydedebilir. Tek bir tuş hareketi sayesinde kolayca konuşmayı kayıt etmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda kayıt yapan uygulamalarda var. Ancak bu tarz uygulamalar kullanışsız olabiliyor. Örneğin aniden gelen bir telefonu tek bir hareketle kaydetmeye başlamak varken uygulamayı bulup onu açıp kayıta basmak çok daha zor oluyor. Bu kılıfı kullanarak kendinize güzel bir anı koleksiyonu yapabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı